Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Czołówka w centrum Cybinki. Są ranni

Dzisiaj w godzinach porannych doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów w centrum Cybinki. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

cybinka wypadek

Sytuacja miała miejsce na ul. Słubickiej na wysokości Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury krótko po godz. 8. Jadący od strony Słubic osobowy Citroen z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego dostawczego busa. Doszło do czołowego zderzenia.

W wypadku zostały ranne trzy osoby. 24-letni kierowca Citroena trafił do szpitala w Zielonej Górze, a dwie osoby jadące busem do słubickiej lecznicy. Na razie nie ma informacji o stanie ich obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia trwają czynności służb. Droga jest zablokowana, ale nie ma większych utrudnień w ruchu, policja wyznaczyła objazd.

Zdjęcie otrzymaliśmy od jednego z naszych internautów, Daniela (dziękujemy).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama