Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Tworzenie sklepu internetowego - od czego zacząć?

keyboard-550589

Otwierając jakikolwiek biznes nikt nie da Ci gwarancji, że osiągniesz sukces. Nie przekonasz się również o tym do momentu, aż nie spróbujesz. Stawianie pierwszych kroków w e-biznesie wcale nie jest takie proste, jakby się z pozoru mogło wydawać. Zrób wszystko co w Twojej mocy, aby te działania sobie nieco ułatwić. W pierwszej kolejności musisz wybrać platformę, na której będziesz działać. Jednym z najbardziej popularnych skryptów do prowadzenia sklepu internetowego jest PrestaShop – łatwy i intuicyjny w obsłudze, z którego korzysta na co dzień tysiące przedsiębiorców.

Zalety skryptu

Mając na uwadze inne programy (np. Magento), PrestaShop może pochwalić się stosunkowo prostym w obsłudze i przyswajalnym panelem administracyjnym, z którego obsługą poradzi sobie nawet nowicjusz. Osoby posiadające małą wiedzę i doświadczenie z zakresu e-biznesu oczekują właśnie tego, co ma do zaoferowania PrestaShop. Należysz do tego zacnego grona? Możesz być pewien, że program przypadnie do gustu także i Tobie.

Dosyć istotna w przypadku prowadzenia sklepu na platformie PrestaShop jest możliwość skorzystania ze wsparcia ekspertów. Dzięki temu możesz na dowolnym etapie działalności zadać nurtujące Cię pytanie tym, którzy mogą pochwalić się większą od Ciebie wiedzą i doświadczeniem. Jak to mówią: kto pyta nie błądzi. Nie trzeba wstydzić się pytać, gdyż poznanie rozwiązania na problemy, z jakimi mamy do czynienia pozwoli nam zaoszczędzić czas, który musielibyśmy poświęcić na pozbycie się ich metodą prób i błędów.

Spełnienie potrzeb użytkowników

Osoby robiące zakupy w sieci korzystają zarówno z komputerów i laptopów, jak również tabletów i smartphonów. Nabywają niezbędne im do życia produkty w domu, w pracy, w pociągu czy w tramwaju. Twoim zadaniem zoptymalizować witrynę pod kątem urządzeń mobilnych, tak by można było z niej korzystać za pośrednictwem dowolnego urządzenia. Dzięki temu, że Twoja strona będzie mogła być wyświetlana na wszystkich urządzeniach, które mają dostęp do Internetu, ułatwisz życie swoim klientom i zyskasz ich przychylność.

Nie zapomnij też o swoich gościach z zagranicy, którzy również chcieliby mieć możliwość korzystać ze strony przetłumaczonej na język, jakim na co dzień się posługują. Skrypt PrestaShop został przetłumaczony na ponad 41 języków, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich swój rodzimy. Dodatkowo umożliwia on dokonywanie płatności w dowolnie wybranej walucie.

[artykuł partnerski]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama