Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Odzyskali auto w dniu kradzieży

Kolejna udana akcja naszych pograniczników. Zatrzymali 36-letniego Polaka, który prowadził Fiata Ducato, skradzionego w Niemczech jeszcze tego samego dnia.

kamper ducato

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia. Patrol ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku wytypował do rutynowej kontroli przejeżdżającego Fiata Ducato na niemieckich blachach. Jego kierowca ani nie miał przy sobie dokumentów auta, ani nie potrafił w przekonujący sposób udokumentować jego pochodzenia. O tym, że coś nie gra, pogranicznicy upewnili się, gdy zobaczyli, że w stacyjce zamiast kluczy znajduje się tzw. „łamak”.

Szybko ustalili, że kamper został skradziony w tym samym dniu na terenie Niemiec. Dla niepoznaki złodzieje przełożyli tablice rejestracyjne z innego samochodu. Wartość odzyskanego pojazdu oszacowano na 300 tys. zł. Wkrótce wróci on do właściciela. Kierowcą zajęli się słubiccy policjanci.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama