Słubice: 23 maja 2019   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Mój punkt widzenia - Natalia Żwirek

Kolejną osobą, która z czytelnikami Słubice24.pl będzie dzielić się swoimi przemyśleniami w ramach cyklu "Mój punkt widzenia", jest Natalia Żwirek. Zapraszamy na jej pierwszy felieton, w którym odnosi się do poniedziałkowego protestu przed Sądem Rejonowym w Słubicach.

Natalia Żwirek

Kim jest Natalia Żwirek? To absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego. Od wielu lat nie tylko bacznie przyglądająca się lokalnym sprawom, ale i czynnie w nie zaangażowana. Chętnie pomaga innym, jest wolontariuszką m.in. "Szlachetnej paczki" oraz honorowym krwiodawcą. Aktywnie działa na rzecz praw kobiet, była organizatorką "Czarnego protestu" w Słubicach. Członkini stowarzyszenia "Wspólnie dla samorządu". Zawodowo związana z branżą TSL. W wolnych chwilach uwielbia słuchać jazzu i czytać książki.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Przypominamy, że prezentowane w felietonach treści i poglądy nie są stanowiskiem redakcji. Należą tylko i wyłącznie do autorów tekstów. Zainteresował Cię "Mój punkt widzenia"? Chcesz przedstawić swoje zdanie? Zapraszamy do współpracy. Napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama