Słubice: 22 stycznia 2019   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Mój punkt widzenia - Natalia Żwirek

Kolejną osobą, która z czytelnikami Słubice24.pl będzie dzielić się swoimi przemyśleniami w ramach cyklu "Mój punkt widzenia", jest Natalia Żwirek. Zapraszamy na jej pierwszy felieton, w którym odnosi się do poniedziałkowego protestu przed Sądem Rejonowym w Słubicach.

Natalia Żwirek

Kim jest Natalia Żwirek? To absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego. Od wielu lat nie tylko bacznie przyglądająca się lokalnym sprawom, ale i czynnie w nie zaangażowana. Chętnie pomaga innym, jest wolontariuszką m.in. "Szlachetnej paczki" oraz honorowym krwiodawcą. Aktywnie działa na rzecz praw kobiet, była organizatorką "Czarnego protestu" w Słubicach. Członkini stowarzyszenia "Wspólnie dla samorządu". Zawodowo związana z branżą TSL. W wolnych chwilach uwielbia słuchać jazzu i czytać książki.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Przypominamy, że prezentowane w felietonach treści i poglądy nie są stanowiskiem redakcji. Należą tylko i wyłącznie do autorów tekstów. Zainteresował Cię "Mój punkt widzenia"? Chcesz przedstawić swoje zdanie? Zapraszamy do współpracy. Napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama