Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Pędzili za szybko i stracili prawko

Kolejni piraci drogowi wpadli w ręce słubickiej drogówki. Tym razem to dwóch kierowców z Zielonej Góry, którzy pędzili w terenie zabudowanym zdecydowanie za szybko. Za brawurową jazdę stracili prawo jazdy.

patrol drogówka

Obaj kierujący zostali zatrzymani tego samego dnia. 22 lipca drogówka patrolowała akurat ulice Cybinki. Najpierw wpadł kierowca osobowego Saaba, który na obowiązującej "pięćdziesiątce" jechał aż 108 km/h. Prowadzącym pojazd okazał się 29-letni mieszkaniec Zielonej Góry.

Drugi kierowca, zatrzymany nieco później, poruszał się Land Roverem. 45-latek, także z Zielonej Góry, okazał się jeszcze szybszy od swojego poprzednika. W jego przypadku policyjny radar zanotował aż 118 km/h.

Mundurowi zatrzymali obu kierującym prawo jazdy na 3 miesiące. Mężczyźni dostali również mandaty karne na kwotę 500 zł, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama