Słubice: 11 grudnia 2017   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Będzie kolejny protest przed sądem

Organizatorzy piątkowego protestu przed siedzibą Sądu Rejonowego w Słubicach nie poprzestają na jego jednej odsłonie. W najbliższy poniedziałek zaplanowali kolejną. Niewykluczone, że będą też następne.

Protest Słubice

Piątkowy protest (ZOBACZ) przeciw planowanej przez rząd reformie sądownictwa przyciągał kilkadziesiąt osób. W tym gronie byli zarówno przedstawiciele lokalnych władz i partii politycznych, jak i zwykli mieszkańcy. Organizatorom plany nieco pokrzyżowała niekorzystna aura i opady deszczu, ale i tak byli zadowoleni z frekwencji. Liczą, że w poniedziałek pojawi się jeszcze więcej osób.

- Pokazaliśmy, że nie zgadzamy się z jawnym łamaniem konstytucji przez PiS. Już w nadchodzący poniedziałek spotykamy się ponownie przed słubickim sądem. Niech nasz protest rośnie w siłę. Zapraszamy do przyłączenia się wszystkich mieszkańców powiatu i okolic - zachęca Bernard Łysiak z Partii Razem, jeden ze współorganizatorów.

Godzinę rozpoczęcia protestu, podobnie jak w piątek, zaplanowano na 19.00. Miejsce to placyk przed siedzibą Sądu Rejonowego w Słubicach. Zgromadzenie zostało zarejestrowane w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. Protest ma charakter otwarty, może na niego przyjść każda zainteresowana osoba.

Termin: 24.07.2017, godz. 19. Miejsce: Sąd Rejonowy w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się wystrój świąteczny Słubic?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama