Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Będzie kolejny protest przed sądem

Organizatorzy piątkowego protestu przed siedzibą Sądu Rejonowego w Słubicach nie poprzestają na jego jednej odsłonie. W najbliższy poniedziałek zaplanowali kolejną. Niewykluczone, że będą też następne.

Protest Słubice

Piątkowy protest (ZOBACZ) przeciw planowanej przez rząd reformie sądownictwa przyciągał kilkadziesiąt osób. W tym gronie byli zarówno przedstawiciele lokalnych władz i partii politycznych, jak i zwykli mieszkańcy. Organizatorom plany nieco pokrzyżowała niekorzystna aura i opady deszczu, ale i tak byli zadowoleni z frekwencji. Liczą, że w poniedziałek pojawi się jeszcze więcej osób.

- Pokazaliśmy, że nie zgadzamy się z jawnym łamaniem konstytucji przez PiS. Już w nadchodzący poniedziałek spotykamy się ponownie przed słubickim sądem. Niech nasz protest rośnie w siłę. Zapraszamy do przyłączenia się wszystkich mieszkańców powiatu i okolic - zachęca Bernard Łysiak z Partii Razem, jeden ze współorganizatorów.

Godzinę rozpoczęcia protestu, podobnie jak w piątek, zaplanowano na 19.00. Miejsce to placyk przed siedzibą Sądu Rejonowego w Słubicach. Zgromadzenie zostało zarejestrowane w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. Protest ma charakter otwarty, może na niego przyjść każda zainteresowana osoba.

Termin: 24.07.2017, godz. 19. Miejsce: Sąd Rejonowy w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama