Słubice: 20 września 2017   |   Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności W Górzycy powiedzą jak zostać rodzicem zastępczym
reklama
reklama

W Górzycy powiedzą jak zostać rodzicem zastępczym

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie wciąż szuka kandydatów na nowe rodziny zastępcze. W ramach kampanii społecznej zachęcającej do zainteresowania się tym tematem, organizuje spotkania informacyjne w kolejnych miejscowościach naszego powiatu. Tym razem zaprasza do Górzycy.

rodzina zastepcza

Spotkanie jest przeznaczone dla osób, które chciałyby zaangażować się w pomoc tym dzieciom z naszego powiatu, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich naturalnych rodzinach.

Podczas niego, w przyjaznej atmosferze, będzie można dowiedzieć się m.in. tego na czym polega bycie rodziną zastępczą, kto i w jaki sposób może nią zostać, na jakie wsparcie może liczyć ze strony służb i instytucji odpowiedzialnych za pieczę zastępczą. Pracownicy PCPR przedstawią również inne formy pomocy i wsparcia dzieciom.

Kampania społeczna zachęcająca mieszkańców do tworzenia rodzin zastępczych zawodowych i niezawodowych dla potrzebujących dzieci trwa od stycznia tego roku. Podobne spotkania odbywają się również w pozostałych miejscowościach naszego powiatu, o czym wielokrotnie mieliśmy okazję informować.

Każdy, kto chciałby zostać rodzicem zastępczym, może się także zgłosić bezpośrednio do PCPR. Kontakt: Magdalena Hamrol, tel. 95 758 2140 .

Termin: 4.07.2017, godz. 16.00. Miejsce: OPS Górzyca, ul. Kostrzyńska 13.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł budowy basenu w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama