Słubice: 28 maja 2018   |   Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności W Górzycy powiedzą jak zostać rodzicem zastępczym
reklama
reklama

W Górzycy powiedzą jak zostać rodzicem zastępczym

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie wciąż szuka kandydatów na nowe rodziny zastępcze. W ramach kampanii społecznej zachęcającej do zainteresowania się tym tematem, organizuje spotkania informacyjne w kolejnych miejscowościach naszego powiatu. Tym razem zaprasza do Górzycy.

rodzina zastepcza

Spotkanie jest przeznaczone dla osób, które chciałyby zaangażować się w pomoc tym dzieciom z naszego powiatu, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich naturalnych rodzinach.

Podczas niego, w przyjaznej atmosferze, będzie można dowiedzieć się m.in. tego na czym polega bycie rodziną zastępczą, kto i w jaki sposób może nią zostać, na jakie wsparcie może liczyć ze strony służb i instytucji odpowiedzialnych za pieczę zastępczą. Pracownicy PCPR przedstawią również inne formy pomocy i wsparcia dzieciom.

Kampania społeczna zachęcająca mieszkańców do tworzenia rodzin zastępczych zawodowych i niezawodowych dla potrzebujących dzieci trwa od stycznia tego roku. Podobne spotkania odbywają się również w pozostałych miejscowościach naszego powiatu, o czym wielokrotnie mieliśmy okazję informować.

Każdy, kto chciałby zostać rodzicem zastępczym, może się także zgłosić bezpośrednio do PCPR. Kontakt: Magdalena Hamrol, tel. 95 758 2140 .

Termin: 4.07.2017, godz. 16.00. Miejsce: OPS Górzyca, ul. Kostrzyńska 13.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama