Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

4K autodetailing - zadbaj o wygląd swojego auta

Mamy coś ciekawego dla osób lubiących dbać o czystość swojego auta. Nie chodzi jednak o zwykłe mycie karoserii, tylko profesjonalną kosmetykę samochodową. Nowo otwarta firma 4K autodetailing ze Słubic fachowo wysprząta każdy zakamarek Twojego pojazdu i do tego odpowiednio go zabezpieczy.

4K kosmetyka_samochodowa

Głównym elementem oferty firmy jest tzw. mycie detailingowe. Za pomoc odpowiednich środków i przyrządów, pracownicy firmy są w stanie usunąć zabrudzenia z najtrudniej dostępnych miejsc - przy kołach, klapie bagażnika, drzwiach, a nawet pod maską.

Odpowiednio zajmą się także wnętrzem pojazdu. Nie tylko dokładnie je wyczyszczą, ale także zabezpieczą. Wszystko za pomocą środków odpowiednich dla materiałów z jakich zrobione jest wnętrze i - co najważniejsze - nieszkodliwych dla osób korzystających z auta.

4K autodetaling oferuje nowatorską na lokalnym rynku usługę korekty lakieru. To idealne rozwiązanie, jeśli Twoje auto jest porysowane, zmatowiałe i straciło swój blask. Dla pełnej ochrony można potem skorzystać z nałożenia wosku lub specjalnej, ceramicznej powłoki, która zabezpieczy lakier do 2 lat, nada głębi koloru oraz zapewni wysoki połysk. Dzięki zabiegowi z użyciem najlepszego na rynku systemu Ceramic Pro auto nabierze niepowtarzalnego wyglądu.

Jak to wygląda w praktyce? Zobacz poniższy film.Siedziba 4K autodetailing znajduje się na ul. Wojska Polskiego 83 (wylotówka Słubic, przy ul. Żurawiej), czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

Więcej informacji o firmie oraz pełnej ofercie można znaleźć na stronie www.4kautodetailing.pl. Kontakt telefoniczny: +48 530 546 627.

--

Chcesz bezpłatnie przekonać się o jakości usług w 4K autodetailing. Weź udział w facebookowym konkursie na oficjalnym profilu firmy facebook.com/kosmetyka4k. Do wygrania są: korekta lakieru, zabezpieczenie woskiem oraz kompleksowe czyszczenie wnętrza.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama