Słubice: 22 kwietnia 2018   |   Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
reklama
reklama

4K autodetailing - zadbaj o wygląd swojego auta

Mamy coś ciekawego dla osób lubiących dbać o czystość swojego auta. Nie chodzi jednak o zwykłe mycie karoserii, tylko profesjonalną kosmetykę samochodową. Nowo otwarta firma 4K autodetailing ze Słubic fachowo wysprząta każdy zakamarek Twojego pojazdu i do tego odpowiednio go zabezpieczy.

4K kosmetyka_samochodowa

Głównym elementem oferty firmy jest tzw. mycie detailingowe. Za pomoc odpowiednich środków i przyrządów, pracownicy firmy są w stanie usunąć zabrudzenia z najtrudniej dostępnych miejsc - przy kołach, klapie bagażnika, drzwiach, a nawet pod maską.

Odpowiednio zajmą się także wnętrzem pojazdu. Nie tylko dokładnie je wyczyszczą, ale także zabezpieczą. Wszystko za pomocą środków odpowiednich dla materiałów z jakich zrobione jest wnętrze i - co najważniejsze - nieszkodliwych dla osób korzystających z auta.

4K autodetaling oferuje nowatorską na lokalnym rynku usługę korekty lakieru. To idealne rozwiązanie, jeśli Twoje auto jest porysowane, zmatowiałe i straciło swój blask. Dla pełnej ochrony można potem skorzystać z nałożenia wosku lub specjalnej, ceramicznej powłoki, która zabezpieczy lakier do 2 lat, nada głębi koloru oraz zapewni wysoki połysk. Dzięki zabiegowi z użyciem najlepszego na rynku systemu Ceramic Pro auto nabierze niepowtarzalnego wyglądu.

Jak to wygląda w praktyce? Zobacz poniższy film.Siedziba 4K autodetailing znajduje się na ul. Wojska Polskiego 83 (wylotówka Słubic, przy ul. Żurawiej), czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

Więcej informacji o firmie oraz pełnej ofercie można znaleźć na stronie www.4kautodetailing.pl. Kontakt telefoniczny: +48 530 546 627.

--

Chcesz bezpłatnie przekonać się o jakości usług w 4K autodetailing. Weź udział w facebookowym konkursie na oficjalnym profilu firmy facebook.com/kosmetyka4k. Do wygrania są: korekta lakieru, zabezpieczenie woskiem oraz kompleksowe czyszczenie wnętrza.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama