Słubice: 22 lutego 2019   |   Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
reklama
reklama

Basen w Słubicach - kiedy otwarcie?

Dziś pierwszy dzień wakacji, a jak wakacje to kąpiele nad wodą. Wielu z naszych czytelników pyta o basen przy Słubickim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Wiemy już kiedy będzie można z niego skorzystać.

basen napelnianie

Pracownicy SOSiR-u zakończyli właśnie drobne prace remontowe i malarskie, które trwały przez ostatnie tygodnie. W czwartek rozpoczęło się napuszczanie wody do basenu. W międzyczasie zostały pobrane też próbki wody przez słubicki Sanepid. Badanie ma potwierdzić, czy woda spełnia odpowiednie parametry jakościowe i czy będzie można się w niej bezpiecznie kąpać.

Napełnianie niecki wodą potrwa jeszcze około tygodnia. Otwarcie basenu wstępnie zaplanowane jest 1 lipca, jednak termin ten może jeszcze ulec zmianie np. ze względu na niekorzystne wyniki badań wody lub awarię pomp (tak było np. rok temu).

Co z opłatami za basen? Wg uzyskanych przez nas informacji, dzieci z terenu gminy Słubice będą mogły korzystać z niego bezpłatnie, opłata będzie obowiązywać jedynie dorosłych. Jej dokładną wysokość poznamy w przyszłym tygodniu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama