Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama
reklama

Basen w Słubicach - kiedy otwarcie?

Dziś pierwszy dzień wakacji, a jak wakacje to kąpiele nad wodą. Wielu z naszych czytelników pyta o basen przy Słubickim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Wiemy już kiedy będzie można z niego skorzystać.

basen napelnianie

Pracownicy SOSiR-u zakończyli właśnie drobne prace remontowe i malarskie, które trwały przez ostatnie tygodnie. W czwartek rozpoczęło się napuszczanie wody do basenu. W międzyczasie zostały pobrane też próbki wody przez słubicki Sanepid. Badanie ma potwierdzić, czy woda spełnia odpowiednie parametry jakościowe i czy będzie można się w niej bezpiecznie kąpać.

Napełnianie niecki wodą potrwa jeszcze około tygodnia. Otwarcie basenu wstępnie zaplanowane jest 1 lipca, jednak termin ten może jeszcze ulec zmianie np. ze względu na niekorzystne wyniki badań wody lub awarię pomp (tak było np. rok temu).

Co z opłatami za basen? Wg uzyskanych przez nas informacji, dzieci z terenu gminy Słubice będą mogły korzystać z niego bezpłatnie, opłata będzie obowiązywać jedynie dorosłych. Jej dokładną wysokość poznamy w przyszłym tygodniu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama