Słubice: 17 listopada 2018   |   Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
reklama
reklama

Basen w Słubicach - kiedy otwarcie?

Dziś pierwszy dzień wakacji, a jak wakacje to kąpiele nad wodą. Wielu z naszych czytelników pyta o basen przy Słubickim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Wiemy już kiedy będzie można z niego skorzystać.

basen napelnianie

Pracownicy SOSiR-u zakończyli właśnie drobne prace remontowe i malarskie, które trwały przez ostatnie tygodnie. W czwartek rozpoczęło się napuszczanie wody do basenu. W międzyczasie zostały pobrane też próbki wody przez słubicki Sanepid. Badanie ma potwierdzić, czy woda spełnia odpowiednie parametry jakościowe i czy będzie można się w niej bezpiecznie kąpać.

Napełnianie niecki wodą potrwa jeszcze około tygodnia. Otwarcie basenu wstępnie zaplanowane jest 1 lipca, jednak termin ten może jeszcze ulec zmianie np. ze względu na niekorzystne wyniki badań wody lub awarię pomp (tak było np. rok temu).

Co z opłatami za basen? Wg uzyskanych przez nas informacji, dzieci z terenu gminy Słubice będą mogły korzystać z niego bezpłatnie, opłata będzie obowiązywać jedynie dorosłych. Jej dokładną wysokość poznamy w przyszłym tygodniu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama