Słubice: 16 lipca 2018   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama
reklama

Zaginął Jan Kotecki - trwają poszukiwania

21 czerwca w godzinach porannych zaginął 65-letni Jan Kotecki, mieszkaniec Witnicy. Policja oraz rodzina prowadzą intensywne poszukiwania. Chory na schizofrenię mężczyzna był widziany w Kostrzynie nad Odrą, a następnie w okolicach Słubic.

kotecki full

Jan Kotecki ma około 160 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w zieloną koszulkę, ciemną bluzę oraz granatowe, sportowe spodnie i czarne pantofle. Jak poinformowali bliscy zaginionego, mężczyzna choruje na schizofrenię i potrzebuje pilnej pomocy.

Jeżeli ktokolwiek widział zaginionego Jana Koteckiego lub ma informacje o możliwym miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt pod nr 785 362 446 lub 695 076 745 albo z najbliższą komendą policji 997.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama