Słubice: 23 września 2017   |   Imieniny: Tekla, Bogusław
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Mieszkańcy chcą naprawy drogi Rzepin - Nowe Biskupice
reklama
reklama

Mieszkańcy chcą naprawy drogi Rzepin - Nowe Biskupice

Nie tak dawno było głośno o remoncie drogi wojewódzkiej nr 137 od Nowych Biskupic do Sułowa. Tamtą sprawę udało się zakończyć powodzeniem. Teraz mieszkańcy walczą o naprawienie sąsiedniej powiatówki do Rzepina. Droga jest w coraz gorszym stanie.

droga rzepin

Chodzi o drogę na odcinku Nowe Biskupice - Rzepin, która należy do powiatu słubickiego. Dziury, nierówności, krusząca się nawierzchnia - to codzienność poruszających się nią kierowców. Gdy jednemu z nich w ostatnim czasie kamień uszkodził szybę, postanowił skrzyknąć innych zmotoryzowanych i działać. Uruchomili petycję w sprawie naprawy drogi.

- Stan obecny tej drogi zagraża bezpieczeństwu ruchu. Chcemy to zmienić. Mamy nadzieje, że nasze podpisy będą miały znaczenie. Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji - napisali do naszej redakcji.

Petycja jest dostępna dla każdego w internecie pod adresem www.petycjeonline.com i pozostanie aktywna do końca wakacji. Jest także wyłożona w sklepie Kleksik w Rzepinie, gdzie będzie dostępna do 27 czerwca, a następnie ruszy "w miasto". Po zakończeniu akcji inicjatorzy chcą przekazać petycję staroście słubickiemu Marcinowi Jabłońskiemu z prośbą o interwencję.

O rezultacie działań kierowców będziemy informować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł budowy basenu w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama