Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Skuter zderzył się z osobówką w centrum Słubic

Dziś około godz. 13 w centrum Słubic na tzw. dwupasmówce doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. Poszkodowanego kierowcę skutera zabrała karetka pogotowia.

wypadek skuter

Sytuacja miała miejsce na wysokości banku BGŻ. Z sąsiedniej bramy wyjeżdżało osobowe Mitsubishi. Jedno z aut jadących dwupasmówką zatrzymało się, aby umożliwić mu włącznie się do ruchu. Kierowca tego pojazdu chciał też skręcić w stronę osiedla. Wtedy w tył pojazdu uderzył skuter prowadzony przez 62-letniego obywatel Niemiec.

Na miejsce została wezwana policja oraz karetkę pogotowia. Kierowca skutera z obrażeniami nogi został zabrany do szpitala. Uznanano go za winnego kolizji. Nikt więcej nie został poszkodowany. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Z powodu zdarzenia w centrum błyskawicznie utworzyły się korki, sznur samochodów na kilkadziesiat minut zablokował ul. Wojska Polskiego. Obecnie droga jest już przejezdna.

Foto przesłał nam Marcin (dzięki).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama