Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Wygraj najnowszy iPad firmy Apple z portalem POLANDO

Marzysz o najnowszym tablecie iPad firmy Apple? Teraz jest on na wyciągnięcie ręki! Mamy dla Was gorący konkurs z super nagrodą od niemieckiego portalu promującego polskie firmy w Niemczech - POLANDO.de.

polando plansza

Portal internetowy promujący polskie firmy w Niemczech - POLANDO.de wraz z partnerami projektu - firmą Kambud oraz Chirurgią Plastyczną Barańscy zapraszają na konkurs, w którym główną nagrodą jest najnowszy model tabletu iPad firmy Apple. 

O co chodzi w tym przedsięwzięciu? Portal POLANDO.de podjął ciekawe wyzwanie, by odrestaurować zabytkowego maluszka z roku 1984 - aby później promować nim Polskę i polskie firmy w Niemczech. Maskotka portalu przechodzi właśnie generalny remont a dzisiejszy konkurs ma pomóc w podjęciu arcyważnej decyzji - jaki kolor będzie miał fiacik POLANDO

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę główną należy wykonać zadanie konkursowe, które w skrócie przedstawia się następująco:
  • Polub stronę portalu POLANDO.de na Facebooku
  • Zagłosuj w tym pościena jeden z dostępnych kolorów dla Fiacika POLANDO
    • Kciuk w górę (Lubię to) oznacza że wybierasz kolor jasnoniebieski
    • Serce (SUPER) oznacza że wybierasz na kolor biały
POLANDO-Fiat-Azzurro-flat

POLANDO-Fiat-Bianco-flat

Dodatkowo musisz być osobą pełnoletnią a ustawienia aktywności na Twoim profilu muszą być publiczne - jeśli masz inne ustawienia nie będzie można zweryfikować, czy spełniłeś warunki konkursu. Jeśli chcesz możesz udostępnić ten post na swojej tablicy dopisując #POLANDOFiat. To wszystko!

Nagrodą główną jest najnowszy model tabletu firmy Apple - iPad z wyświetlaczem Retina o przekątnej 9,7 cala, 32GB wbudowanej pamięci oraz kartą WiFi i wydajną baterią. Wartość nagrody to 1800,00 PLN. Zwycięzca zostanie wylosowany podczas transmisji na żywo na profilu organizatora 25 czerwca. 

Konkurs trwa od 30 maja do 20 czerwca, a jego regulamin znajdziecie tutaj.

---

Portal POLANDO.de jest najlepszym adresem jeśli chcecie dotrzeć z ofertą swojej firmy, restauracji czy zakładu do klientów z Niemiec. Niezależnie od branży i wielkości firmy, każdy może w profesjonalny i kompleksowy sposób zaistnieć na niemieckim rynku!  Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę informacyjną serwisu: www.polando.pl lub do biura we Frankfurcie nad Odrą - zaraz za mostem granicznym, przy ulicy Słubickiej 9. Zanim wydasz pieniądze na zwykłą reklamę - zainwestuj je lepiej na współpracę z profesjonalistami z POLANDO.de.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama