Słubice: 20 kwietnia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

Wygraj najnowszy iPad firmy Apple z portalem POLANDO

Marzysz o najnowszym tablecie iPad firmy Apple? Teraz jest on na wyciągnięcie ręki! Mamy dla Was gorący konkurs z super nagrodą od niemieckiego portalu promującego polskie firmy w Niemczech - POLANDO.de.

polando plansza

Portal internetowy promujący polskie firmy w Niemczech - POLANDO.de wraz z partnerami projektu - firmą Kambud oraz Chirurgią Plastyczną Barańscy zapraszają na konkurs, w którym główną nagrodą jest najnowszy model tabletu iPad firmy Apple. 

O co chodzi w tym przedsięwzięciu? Portal POLANDO.de podjął ciekawe wyzwanie, by odrestaurować zabytkowego maluszka z roku 1984 - aby później promować nim Polskę i polskie firmy w Niemczech. Maskotka portalu przechodzi właśnie generalny remont a dzisiejszy konkurs ma pomóc w podjęciu arcyważnej decyzji - jaki kolor będzie miał fiacik POLANDO

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę główną należy wykonać zadanie konkursowe, które w skrócie przedstawia się następująco:
  • Polub stronę portalu POLANDO.de na Facebooku
  • Zagłosuj w tym pościena jeden z dostępnych kolorów dla Fiacika POLANDO
    • Kciuk w górę (Lubię to) oznacza że wybierasz kolor jasnoniebieski
    • Serce (SUPER) oznacza że wybierasz na kolor biały
POLANDO-Fiat-Azzurro-flat

POLANDO-Fiat-Bianco-flat

Dodatkowo musisz być osobą pełnoletnią a ustawienia aktywności na Twoim profilu muszą być publiczne - jeśli masz inne ustawienia nie będzie można zweryfikować, czy spełniłeś warunki konkursu. Jeśli chcesz możesz udostępnić ten post na swojej tablicy dopisując #POLANDOFiat. To wszystko!

Nagrodą główną jest najnowszy model tabletu firmy Apple - iPad z wyświetlaczem Retina o przekątnej 9,7 cala, 32GB wbudowanej pamięci oraz kartą WiFi i wydajną baterią. Wartość nagrody to 1800,00 PLN. Zwycięzca zostanie wylosowany podczas transmisji na żywo na profilu organizatora 25 czerwca. 

Konkurs trwa od 30 maja do 20 czerwca, a jego regulamin znajdziecie tutaj.

---

Portal POLANDO.de jest najlepszym adresem jeśli chcecie dotrzeć z ofertą swojej firmy, restauracji czy zakładu do klientów z Niemiec. Niezależnie od branży i wielkości firmy, każdy może w profesjonalny i kompleksowy sposób zaistnieć na niemieckim rynku!  Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę informacyjną serwisu: www.polando.pl lub do biura we Frankfurcie nad Odrą - zaraz za mostem granicznym, przy ulicy Słubickiej 9. Zanim wydasz pieniądze na zwykłą reklamę - zainwestuj je lepiej na współpracę z profesjonalistami z POLANDO.de.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama