Słubice: 16 lipca 2018   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama
reklama

PZU rozda darmowe ubezpieczenia dla dzieci

Ciekawie zapowiadającą się akcję organizuje doradca ubezpieczeniowy Mateusz Bukowski wspólnie z firmą PZU. Z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych czeka specjalny pakiet darmowych ubezpieczeń NNW.

ubezpieczenie dzieci

Akcja odbędzie się 1 czerwca w słubickim biurze PZU przy ul. Kopernika. Chętnym zostanie rozdanych 250 ubezpieczeń NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) opiewających na kwotę 20 tys. zł. Ubezpieczenie będzie można wykorzystac miedzy 2 czerwca a 31 sierpnia 2017.

- Z ubezpieczenia będą mogły bezpłatnie skorzystać dzieci w wieku szkolnym. Po ich odbiór zapraszamy rodziców do naszego biura. Akcja promocyjna będzie dostępna tylko 1 czerwca - zachęca Mateusz Bukowski.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama