Słubice: 22 czerwca 2018   |   Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
reklama
reklama

Wakacje z angielskim w Warszawie

Szkoła językowa Just English Anny Kopko zaprasza na integracyjny obóz językowy dla młodzieży polonijnej i polskiej. Będzie okazja nie tylko udoskonalić znajomość języka angielskiego, ale także wziąć udział w warsztatach, spotkać ciekawych ludzi i poznać nowej miejsca.

nauka jezyka
 
Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat. Wezmą w nim udział uczestnicy z USA, Kanady, Irlandii, Niemiec i Holandii oraz oczywiście z Polski, w tym ze Słubic.

Obóz językowy rozpocznie się 1 lipca (przewidzianio 2 turnusy). Nauka języka będzie odbywać się w niebanalny sposób. Zamiast nudnego wkuwania zaplanowano warsztaty twórcze (teatralne, taneczne, wokalne, dziennikarskie i fotograficzne), dyskusyjny klub filmowy oraz spotkania z przedstawicielami świata mediów, polityki, kultury, sztuki i biznesu. Organizatorzy przygotowali także specjalne ścieżki edukacyjne oraz zwiedzanie muzeów i najważniejszych instytucji państwowych znajdujących się w stolicy.

Co jeszcze czeka uczestników obozu językowego? Codziennie 4 godziny języka angielskiego oraz zajęcia sportowe i imprezy integracyjne z młodzieżą polonijną. Ponadto wycieczki tematyczne i krajoznawcze po Warszawie.

Szczegółowy program i dodatkowe informacje można uzyskać bezpośrenio w szkole Just English w Galerii Jedynka w Słubicach lub bezpośrednio u Anny Kopko, tel. 501 031 446. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama