Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Urodziny Uśmiechniętej Planety - dlaczego warto tam być?

28 maja w Uśmiechniętej Planecie szykuje się wielkie urodzinowe przyjęcie. W ten wyjątkowy dzień na gości czeka wiele atrakcji, zarówno na samej sali zabaw, jak i na przyległym terenie piknikowym. Nie zabraknie konkursów, animacji, a także pysznego jedzenia.

Usmiechnięta Planeta

W niedzielę (28 maja) w godzinach 12:00 – 16:00 wstęp do Uśmiechniętej Planety będzie kosztował jedyne 5zł/h, zaś dorośli nie zapłacą w ogóle. Każdy gość otrzyma również specjalny bon urodzinowy, uprawniający do skorzystania z wybranych przez siebie atrakcji. A będzie w czym wybierać: malowanie twarzy, balonowe zwierzaki–cudaki, ogromna dmuchana zjeżdżalnia, konkurencje sportowe – to tylko niektóre z nich

Można będzie również w atrakcyjnych cenach zjeść smaczny, piknikowy posiłek. W ofercie pojawią się aromatyczne dania z grilla, pyszne ciasta, przekąski oraz napoje. Organizatorzy zapowiadają dodatkowe niespodzianki - konkursy z nagrodami, quizy, gigantyczne gry, a także wielki, pyszny tort urodzinowy.

- Sami nie wiemy kiedy to zleciało – mówi Agata Ilcewicz-Kryger właścicielka Uśmiechniętej Planety. - Ten rok to mnóstwo emocji, wzruszeń, zabawy, ale przede wszystkim ciężkiej pracy. Cieszymy się bardzo, że polubiło nas tak wiele osób. A już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w naszej urodzinowej imprezie. Niech to będzie takie podziękowanie za cały miniony rok Waszego zaufania – dodaje.

usmiechnieta rok

Chcecie wiedzieć więcej o kolejnych planowanych atrakcjach? Na facebookowym profilu Uśmiechniętej Planety dołączcie do wydarzenia i bądźcie na bieżąco!

Ostatnią niedzielę maja warto zaplanować na wizytę w Kunowicach. My też tam będziemy, z naszym redakcyjnym obiektywem!

Termin: 28.05.2017, godz.12-16. Miejsce, Uśmiechnięta Planeta, Kunowice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama