Słubice: 20 października 2018   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
reklama
reklama

Urodziny Uśmiechniętej Planety - dlaczego warto tam być?

28 maja w Uśmiechniętej Planecie szykuje się wielkie urodzinowe przyjęcie. W ten wyjątkowy dzień na gości czeka wiele atrakcji, zarówno na samej sali zabaw, jak i na przyległym terenie piknikowym. Nie zabraknie konkursów, animacji, a także pysznego jedzenia.

Usmiechnięta Planeta

W niedzielę (28 maja) w godzinach 12:00 – 16:00 wstęp do Uśmiechniętej Planety będzie kosztował jedyne 5zł/h, zaś dorośli nie zapłacą w ogóle. Każdy gość otrzyma również specjalny bon urodzinowy, uprawniający do skorzystania z wybranych przez siebie atrakcji. A będzie w czym wybierać: malowanie twarzy, balonowe zwierzaki–cudaki, ogromna dmuchana zjeżdżalnia, konkurencje sportowe – to tylko niektóre z nich

Można będzie również w atrakcyjnych cenach zjeść smaczny, piknikowy posiłek. W ofercie pojawią się aromatyczne dania z grilla, pyszne ciasta, przekąski oraz napoje. Organizatorzy zapowiadają dodatkowe niespodzianki - konkursy z nagrodami, quizy, gigantyczne gry, a także wielki, pyszny tort urodzinowy.

- Sami nie wiemy kiedy to zleciało – mówi Agata Ilcewicz-Kryger właścicielka Uśmiechniętej Planety. - Ten rok to mnóstwo emocji, wzruszeń, zabawy, ale przede wszystkim ciężkiej pracy. Cieszymy się bardzo, że polubiło nas tak wiele osób. A już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w naszej urodzinowej imprezie. Niech to będzie takie podziękowanie za cały miniony rok Waszego zaufania – dodaje.

usmiechnieta rok

Chcecie wiedzieć więcej o kolejnych planowanych atrakcjach? Na facebookowym profilu Uśmiechniętej Planety dołączcie do wydarzenia i bądźcie na bieżąco!

Ostatnią niedzielę maja warto zaplanować na wizytę w Kunowicach. My też tam będziemy, z naszym redakcyjnym obiektywem!

Termin: 28.05.2017, godz.12-16. Miejsce, Uśmiechnięta Planeta, Kunowice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama