Słubice: 28 maja 2018   |   Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
reklama
reklama

Just English w nowej siedzibie

Szkoła Języka Angielskiego JUST ENGLISH ma już za sobą wiosenną przeprowadzkę. Szkoła zaprasza przyszłych i obecnych kursantów do nowej siedziny w centrum miasta w Galerii JEDYNKA przy Placu Przyjaźni 18. Na chętnych czeka pełen wybór kursów językowych.

just english1

W ofercie edukacyjnej są kursy dla przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, maturzystów oraz studentów i dorosłych. Zajęcia są prowadzone na każdym poziomie oraz w każdym zakresie. Proponowane języki to angielski, niemiecki, francuski i rosyjski.

Nowością są też kursy dwujęzyczne: angielsko-francuskie, angielsko-niemieckie, angielsko-rosyjskie, niemiecko-włoskie. Podczas zajęć używa się jednego z dwóch języków do nauki tego drugiego, a lektorzy są dwujęzyczni.

Po zakończeniu nauki każdy z kursantów ma możliwość wzięcia udziału w egzamine na certyfikat międzynarodowy z każdego języka. Dla maksymalnej wygodny można przystąpić do niego w siedzibie szkoły. JUST ENGLISH posiada licencje centrów egzaminacyjnych, a lektorzy prowadzący zajęcia mają uprawnienia egzaminatorów.

just english_2

- W związku z rosnącym zainteresowaniem językiem hiszpańskim oraz polskim dla cudzoziemców czynimy starania, aby rozpocząć kursy tych języków od września. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - zachęca Anna Kopko, właścicielka szkoły.

Więcej informacji na www.justenglish.info oraz pod nr telefonu 501 031 446.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama