Słubice: 27 maja 2018   |   Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
reklama
reklama

Samochodowe korki ponownie zablokowały Słubice

Tradycyjnie już pierwszy dzień po Wielkanocy to korki na drogach dojazdowych do autostrady A2. W tym roku sytuację dodatkowo pogorszył wypadek do jakiego doszło po niemieckiej stronie. Autostrada oraz drogi wylotowe ze Słubic są zablokowane.

korki slubice

Na samej autostradzie korek na pasie w stronę Niemiec wynosi obecnie (stan na godz. 17:30) około 6 kilometrów. Droga krajowa nr 29 (Zielona Góra- Słubice) jest również zakorkowana na odległość kilku kilometrów. Wylotówka ze Słubic przy bazarze jest zablokowana, podobnie jak rejon strefy ekonomicznej.

Głównym powodem problemów na drogach jest nie tylko zwiększony ruch po Wielkanocy, ale również wypadek do jakiego doszło po drugiej stronie Odry na wysokości zjazdu do Müllrose. Zderzyły się tam cztery auta. Ruch został wstrzymany, stąd kłopoty po polskiej stronie.

Materiał wideo z drogi dojazdowej do A2 (droga krajowa nr 29, kierunek Zielona Góra - Słubice) nagrała i udostępniła naszej redakcji internautka Ewa.Policja radzi, aby korzystać z objazdów. Utrudnienia moga potrwać nawet kilka godzin.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama