Słubice: 22 maja 2018   |   Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Ania Wawrzyniak mistrzynią urody? Pomóżmy jej w prestiżowym konkursie
reklama
reklama

Ania Wawrzyniak mistrzynią urody? Pomóżmy jej w prestiżowym konkursie

Znacie Annę Wawrzyniak? To właścicielka salonu fryzjerskiego Sensuelle, która od wielu lat z pasją z troszczy się o włosy mieszkanek Słubic. Ania bierze udział w konkursie Mistrzowie Urody 2017. Pomóżmy jej zająć jak najlepsze miejsce.

ania wawrzyniak_2

Ania to doświadczona, a przede wszystkim utalentowana fryzjerka oraz stylistka. Pracuje w zawodzie już 18 lat, z czego w samych Slubicach ponad 13. Ma na swoim koncie mnóstwo szkoleń i kursów, jest certyfikowanym instruktorem fryzjerstwa, a jej specjalnością są kreatywne koloryzacje. Obecnie prowadzi Studio Sensuelle, w którym - jak sama mówi - stawia na indywidualne podejście do klienta i pracę na najwyższej jakości włoskich kosmetykach.

O jej nietuzinkowych umiejętnościach i fryzjerskiej fantazji miała okazję przekonać się niejedna z naszych czytelniczek. Każdy, kto ją zna, wie, że zawsze jest pomocna i życzliwa. To właśnie Ania Wawrzyniak, wraz z Martą Szymańską-Ptak i Aleksandrą Kołek, zakładała kilka lat temu Grupę Pomagamy, która wspiera osoby ubogie i potrzebujące.

Ona przez wiele lat pomagała innym - teraz my pomóżmy jej. Ania Wawrzyniak startuje w prestiżowym konkursie Mistrzowie Urody 2017. Wśród wielu zgłoszonych mistrzów fryzjerstwa, wygra ta osoba, ktora od swoich klientów i sympatyków otrzyma najwięcej głosów. Głosowanie odbywa się tylko drogą smsową, dlatego jeśli cenicie fryzjerski talent Ani Wawrzyniak, wysyłajcie wiadomość o treści GLSF.133 na numer 72355. Koszt smsa to tylko 2,46 zł z VAT.

ania wawrzyniak_plansza

Telefony w dłoń i pomagamy! Głosowanie potrwa do 19 kwietnia.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama