Słubice: 20 września 2017   |   Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Ania Wawrzyniak mistrzynią urody? Pomóżmy jej w prestiżowym konkursie
reklama
reklama

Ania Wawrzyniak mistrzynią urody? Pomóżmy jej w prestiżowym konkursie

Znacie Annę Wawrzyniak? To właścicielka salonu fryzjerskiego Sensuelle, która od wielu lat z pasją z troszczy się o włosy mieszkanek Słubic. Ania bierze udział w konkursie Mistrzowie Urody 2017. Pomóżmy jej zająć jak najlepsze miejsce.

ania wawrzyniak_2

Ania to doświadczona, a przede wszystkim utalentowana fryzjerka oraz stylistka. Pracuje w zawodzie już 18 lat, z czego w samych Slubicach ponad 13. Ma na swoim koncie mnóstwo szkoleń i kursów, jest certyfikowanym instruktorem fryzjerstwa, a jej specjalnością są kreatywne koloryzacje. Obecnie prowadzi Studio Sensuelle, w którym - jak sama mówi - stawia na indywidualne podejście do klienta i pracę na najwyższej jakości włoskich kosmetykach.

O jej nietuzinkowych umiejętnościach i fryzjerskiej fantazji miała okazję przekonać się niejedna z naszych czytelniczek. Każdy, kto ją zna, wie, że zawsze jest pomocna i życzliwa. To właśnie Ania Wawrzyniak, wraz z Martą Szymańską-Ptak i Aleksandrą Kołek, zakładała kilka lat temu Grupę Pomagamy, która wspiera osoby ubogie i potrzebujące.

Ona przez wiele lat pomagała innym - teraz my pomóżmy jej. Ania Wawrzyniak startuje w prestiżowym konkursie Mistrzowie Urody 2017. Wśród wielu zgłoszonych mistrzów fryzjerstwa, wygra ta osoba, ktora od swoich klientów i sympatyków otrzyma najwięcej głosów. Głosowanie odbywa się tylko drogą smsową, dlatego jeśli cenicie fryzjerski talent Ani Wawrzyniak, wysyłajcie wiadomość o treści GLSF.133 na numer 72355. Koszt smsa to tylko 2,46 zł z VAT.

ania wawrzyniak_plansza

Telefony w dłoń i pomagamy! Głosowanie potrwa do 19 kwietnia.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł budowy basenu w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama