Słubice: 18 lipca 2018   |   Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
reklama
reklama

Wypadek na wyjeździe w stronę Kostrzyna (foto)

26 marca we wczesnych godzinach wieczornych doszło do wypadku na drodze wylotowej ze Słubic w kierunku Kostrzyna. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Dwie osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło na wysokości zjazdu na os. Grzybowe. Wg informacji podanych przez policję, 62-latka kierująca samochodem wyjeżdżała z osiedla i nieustąpiła pierwszeństwa motocyklowi jadącemu główną drogą w kierunku Drzecina. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Ranne zostały dwie osoby jadące motocyklem. 42-letni kierowca ma złamaną nogę oraz rękę. O trzy lata starsza pasażerka doznała urazu kolana. Oboje trafili do szpitala i znajdują się pod opieką lekarzy.

Droga K-31 była zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu trwały policyjne czynności i wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia. Ruch drogowy kierowany był objazdami przez Drzecin i nowy Lubusz.

Zdarzenie zostało uznane jako wypadek, gdyż hospitalizacja poszkodowanych potrwa dłużej niż 7 dni. Kierująca samochodem kobieta za swój czyn odpowie przed sądem.

- Zaczyna się sezon letni. Apelujemy do kierowców samochodów o rozwagę i zwracanie uwagi na niechronionych uczestników ruchu, przede wszystkich na motocyklistów - poinformowała Magdalena Jankowska, rzecznik KPP Słubice.

Poniżej zdjęcia nadesłane przez naszych internautów (dziękujemy).

wypadek grzybowa_1

wypadek grzybowa_2

wypadek grzybowa_3
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama