Słubice: 14 grudnia 2017   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Wypadek na wyjeździe w stronę Kostrzyna (foto)

26 marca we wczesnych godzinach wieczornych doszło do wypadku na drodze wylotowej ze Słubic w kierunku Kostrzyna. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Dwie osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło na wysokości zjazdu na os. Grzybowe. Wg informacji podanych przez policję, 62-latka kierująca samochodem wyjeżdżała z osiedla i nieustąpiła pierwszeństwa motocyklowi jadącemu główną drogą w kierunku Drzecina. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Ranne zostały dwie osoby jadące motocyklem. 42-letni kierowca ma złamaną nogę oraz rękę. O trzy lata starsza pasażerka doznała urazu kolana. Oboje trafili do szpitala i znajdują się pod opieką lekarzy.

Droga K-31 była zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu trwały policyjne czynności i wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia. Ruch drogowy kierowany był objazdami przez Drzecin i nowy Lubusz.

Zdarzenie zostało uznane jako wypadek, gdyż hospitalizacja poszkodowanych potrwa dłużej niż 7 dni. Kierująca samochodem kobieta za swój czyn odpowie przed sądem.

- Zaczyna się sezon letni. Apelujemy do kierowców samochodów o rozwagę i zwracanie uwagi na niechronionych uczestników ruchu, przede wszystkich na motocyklistów - poinformowała Magdalena Jankowska, rzecznik KPP Słubice.

Poniżej zdjęcia nadesłane przez naszych internautów (dziękujemy).

wypadek grzybowa_1

wypadek grzybowa_2

wypadek grzybowa_3
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się wystrój świąteczny Słubic?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama