Słubice: 18 czerwca 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

"Rozmowa z..." - Natalia Duer (wideo)

Zapraszamy na kolejne wydanie programu pt. "Rozmowa z..." realizowanego wspólnie przez telewizję HTS oraz portal Słubice24. Tym razem naszym gościem była Natalia Duer, pasjonatka przyrody i certyfikowany inspektor drzew.

rozmowa z_duer

Naszego gościa zapytaliśmy o zmiany jakie w ostatnim czasie dotknęły przepisy dotyczące wycinki drzew. Porozmawialiśmy także o tym jak wygląda sytuacja na terenie Słubic. Szefowa Fundacji Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych wyjaśniła jak powinna prawidłowo wyglądać pielęgnacja drzew i na co warto zwracać uwagę planując takie zabiegi. Zapraszamy do wywiadu!"Rozmowa z..." to program w którym poruszamy tematy wzbudzające największe zainteresowanie wśród lokalnej społeczności. Co tydzień do rozmowy przed kamerami zapraszamy osoby związane z lokalną polityką, sportem czy kulturą, mających pasje i ciekawe zainteresowania.

Do współtworzenia programu zapraszamy również mieszkańców. Czekamy na propozycję osób, które chcielibyście zobaczyć w naszym programie. Zachęcamy również do wysyłania propozycji pytań kierowanych do naszych gości. Wysyłajcie je na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama