Słubice: 17 lutego 2018   |   Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
reklama
reklama

"Rozmowa z..." - Natalia Duer (wideo)

Zapraszamy na kolejne wydanie programu pt. "Rozmowa z..." realizowanego wspólnie przez telewizję HTS oraz portal Słubice24. Tym razem naszym gościem była Natalia Duer, pasjonatka przyrody i certyfikowany inspektor drzew.

rozmowa z_duer

Naszego gościa zapytaliśmy o zmiany jakie w ostatnim czasie dotknęły przepisy dotyczące wycinki drzew. Porozmawialiśmy także o tym jak wygląda sytuacja na terenie Słubic. Szefowa Fundacji Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych wyjaśniła jak powinna prawidłowo wyglądać pielęgnacja drzew i na co warto zwracać uwagę planując takie zabiegi. Zapraszamy do wywiadu!"Rozmowa z..." to program w którym poruszamy tematy wzbudzające największe zainteresowanie wśród lokalnej społeczności. Co tydzień do rozmowy przed kamerami zapraszamy osoby związane z lokalną polityką, sportem czy kulturą, mających pasje i ciekawe zainteresowania.

Do współtworzenia programu zapraszamy również mieszkańców. Czekamy na propozycję osób, które chcielibyście zobaczyć w naszym programie. Zachęcamy również do wysyłania propozycji pytań kierowanych do naszych gości. Wysyłajcie je na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama