Słubice: 23 lutego 2018   |   Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Słubice24.pl Ogłoszenia Inne Inne - Towarzyskie Nietuzinkowy mężczyzna z NIEMIEC szuka nietuzinkowej kobiety do związku
reklama
reklama
Nietuzinkowy mężczyzna z NIEMIEC szuka nietuzinkowej kobiety do związku

Treść ogłoszenia

Jestem doświadczonym i dojrzałym mężczyzną, spod znaku raka, zatrudniony na pełen etat, niepalący, singiel w pełnym tego słowa znaczeniu. Mam 175 cm wzrostu, normalną budowę ciała, blond włosy i niebieskie oczy. Z charakteru jestem spokojny i powściągliwy, ale zarazem dominujący, jednocześnie empatyczny, wrażliwy, miły, przyjacielski, życzliwy i uroczy. Mam swoją przeszłość, ale najważniejsza jest przecież teraźniejszość i przyszłość.
Lojalność, uczciwość i zaufanie to dla mnie wartości nadrzędne, jakimi kieruję się w życiu. Lubię decydować i podejmować za swoje decyzje odpowiedzialność. Powiedzenie cicha woda brzegi rwie dobrze opisuje moją osobę. Jako dominujący mężczyzna jestem również człowiekiem czynu, a nie tylko człowiekiem słowa. Poszukuję partnerki o kobiecej naturze, która wie jak traktować dominującego mężczyznę, oddaną i akceptującą tradycyjny podział ról oraz dającą się prowadzić przez życie. Możesz być młodsza, ale nie chcę mieć już dzieci. Twoje pochodzenie, przeszłość, wykształcenie i zawód są dla mnie nieistotne. Najważniejsze, żeby między nami zaiskrzyło. Być może sama chcesz rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu?

Miło byłoby, gdybyś zechciała się przeprowadzić do Westfalii, by móc ze mną zamieszkać. Bliskość i pożycie są dla mnie bardzo ważne. Tak więc poszukuję przede wszystkim trwałego związku, a nie tylko przelotnego romansu. Hołduję tradycyjnym wartościom i lubię przejmować prowadzenie. Ty również powinnaś szanować i akceptować moje decyzje, co nie oznacza, że nie biorę pod uwagę Twojego zdania, porad oraz nie uznaję Twoich pragnień. Możemy wieść całkiem normalne życie, przyjemnie spędzając czas we dwoje, wzajemnie się dopełniając. Zawsze i bezwarunkowo będziesz mogła znaleźć we mnie oparcie i czuć się bezpiecznie! Prawdziwa miłość i uczucie rodzi się z czasem. Będę Cię szanował i wielbił. Będę Cię na zawsze kochał za Twoje oddanie i posłuszeństwo. Będę Twoim panem, nauczycielem, ochroniarzem, adoratorem i kochankiem, a także Twoim przyjacielem.

Jestem po rozwodzie, nie posiadam własnych dzieci. Osiągnąłem już pewien wiek, w związku z czym nie mam już chęci posiadania potomstwa, ponieważ wiem, jaka wiąże się z tym odpowiedzialność.

Lubię aktywnie spędzać czas na łonie natury, chodzić do kina, dobre jedzenie oraz spędzanie czasu wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Ponadto lubię podróżować na własną rękę. Bywałem często we Francji, odwiedziłem również Australię, Nową Zelandię, USA, Chiny oraz różne zakątki Europy. Jestem otwarty na ludzi. Chętnie poznaję inne kultury.

Posiadałem kiedyś dwa psy.

Społeczeństwo jest oparte na hierarchii – tak samo partnerstwo. Jeżeli uznajesz tradycyjny podział ról w związku, to jesteś dla mnie właściwą osobą!

Wiadomości proszę wysyłać na podany adres mailowy:
sir_joseph@online.de

Kontakt w języku niemieckim albo angielskim.
Dodane przez: piotrek90ns (3)

Podstawowe szczegóły

Kontakt:
sir_joseph@online.de
Reklama
Reklama