Słubice: 26 stycznia 2020   |   Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Praca – Niemcy – rzeznik – ubojowy - Waren

Twoje obowiązki jako rzeznik – ubojowy - w - Waren
• obrobka miesa
• kontrola jakości
Korzyści dla Ciebie jako pracownik rzeznik – ubojowy - w - Waren
• Praca w dynamicznej firmie z możliwościa rozwoju
• Niemiecka umowa o pracę
• Opieka polskiego koordynatora
• Wynagrodzenie zgodne z obowiązującą taryfą branżową
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Oczekujemy od Ciebie
• Zaangażowania w wykonywane czynności
• Prawo jazdy kat B i własny środek lokomocji ułatwią proces rekrutacji
• Doswiadczenie na stanowisku rzeznik – ubojowy

Firma Arwa Personaldienstleistungen GmbH jest niemiecką agencją pośrednictwa pracy z długoletnią tradycją na rynku niemieckim. Jesteśmy Firmą posiadającą ok 90 biur w całych Niemczech. Oferujemy różnorodne stanowiska i ciekawe rozwiązania dla pracowników na terenie całych Niemiec.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z nami zapraszamy do kontaktu!
Dodane przez: ArwaCottbus (17)

Kontakt:
KONTAKT w jezyku polskim
ARWA Personaldienstleistungen GmbH
Brandenburger Platz 6
03046 Cottbus
Tel.: +49355381510
e-mail : [email protected]