Słubice: 11 grudnia 2018   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
Magazynier Świecko

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od 20 lat, a z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają znane, europejskie i światowe marki z branży modowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej i AGD.

OFERUJEMY:
• Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie,
• Zmiany dzienne od poniedziałku do piątku,
• Profesjonalne wdrożenie w obowiązki ,
• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenia na życie, paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, imprezy integracyjne, nauka języka angielskiego
• Wynagrodzenie 3500 zł brutto + premia do 10% miesięcznego wynagrodzenia
• Przyjazną atmosferę w partnerskim i wspierającym zespole,
• Gwarantowana minimum 1 podwyżka w ciągu roku,
• Możliwość awansu zawodowego na stanowisko Lidera lub Kierownika zmiany.

OPIS STANOWISKA:
• Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
• Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
• Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
• Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
• Informowanie przełożonego o występujących
nieprawidłowościach w procesach magazynowych

NASZE WYMAGANIA:
• Dyspozycyjność,
• Doświadczenie w pracy na magazynie,
• Uprawnienia na wózki widłowe,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań.
Dodane przez: nuckowskan (3)

Kontakt:
Natalia Nuckowska
tel. 669 037 979
e-mail: [email protected]