Słubice: 11 grudnia 2018   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
Słubice24.pl Ogłoszenia Praca Praca - Dam pracę M.B.B. Logistics Sp. z o.o. - rekrutacja na stanowisko: pracownik biurowy
M.B.B. Logistics Sp. z o.o. - rekrutacja na stanowisko: pracownik biurowy

Treść ogłoszenia

Rekrutacja na stanowisko: pracownik biurowy
Opis stanowiska:
- tworzenie raportów magazynowych
- sporządzanie zestawień
- korespondencja przychodząca i wychodząca
- współpraca z firmami zewnętrznymi
- obsługa urządzeń biurowych
- drobne prace administracyjne

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- dogodne warunki wynagrodzenia

Wymagania:
- dobra znajomości pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
- dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość podstaw rachunkowości
- samodzielność w działaniu
- skrupulatność, odpowiedzialność

Zainteresowanych rekrutacją prosimy o nadesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: [email protected]
W tytule proszę podać nazwę stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych w dniu 25 maja 2018r. (RODO) informujemy, że administratorem Państwa danych jest M.B.B. Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w 69-100 Słubice, os. Przemysłowe 9.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań związanych z zatrudnieniem. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Państwa dane będą przechowywane przez okres zgodny z przepisami prawa, po czym zostaną trwale usunięte.
Dodane przez: M.B.B (3)