Słubice: 15 października 2018   |   Imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła
Pomocnik (m/k) magazyn, wysylka, transport - okolice Berlina ( Großbeeren ) !!!!

Dla naszych klientow znajdujących w okolicach Berlina szukamy zmotywowanych i zaangażowanych Pracowników:

Pomocnik (m/k) magazyn, wysylka, transport

Panstwa zadania:

• proste czynności pomocnicze
• komisjonowanie i pakowanie

Panstwa profil:

• aktualne doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki magazynowej i komisjonowania
• praca ze skanerami ręcznymi
• gotowość do pracy zmianowej, również w soboty
• samodzielny, pewny, zaangażowany i zorganizowany sposób pracy

Oferujemy:

• ciekawa praca w nowoczesnym środowisku pracy i w sympatycznym zespole
• wynagrodzenie zgodne z taryfa BAP
• dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy

CV prosimy przesylac na adres: berlin@jr-personal.de

Chetnie udzielimy dlaszych informacji i czekamy na Panstwa zgloszenia: berlin@jr-personal.de
Dodane przez: JR_Berlin (32)

Kontakt:
JR Personal GmbH
Am Zirkus 3
10117 Berlin
+49 30 24087850
+49 151 18231892
berlin@jr-personal.de