Słubice: 17 października 2018   |   Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Treść ogłoszenia

(oferta bez zakwaterowania)
Work Service Deutschland składa możliwość zatrudnienia w systemie dwuzmianowym jako operator wózka widłowego wysokiego składowania w miejscowości Schönefeld

Opis stanowiska:
• wykonywanie operacji magazynowych: rozładunek i załadunek towaru, transport towaru na terenie magazynu, składowanie,
• prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie,
• ogólne prace magazynowe,

Wymagania:
• ukończone 18 lat,
• status niekaralności,
• motywacja i chęć do pracy,
• znajomość języka niemieckiego stopniu komunikatywnym,
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy,
• własny samochód,
• uprawnienia na wózek widłowy wysokiego składowania,

Oferujemy:
• umowę o pracę na warunkach niemieckich,
• ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych z obsługą w języku polskim AOK,
• odprowadzanie wszelkich składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń społecznych,
• możliwość pobierania świadczeń rodzinnych dla dzieci (kindergeld),
• dodatek za godziny nocne (25%)
• premie uznaniowe,
• płatny urlop 24 dni w skali roku,
• opiekę i pomoc polskiego koordynatora,
• pełny etat wynosi 151 godzin miesięcznie, (AZK),
• wynagrodzenie godzinowe w wysokości 11€ brutto/godz,

!!!OGŁOSZENIE SKIEROWANE DO MIESZKAŃCÓW BERLINA ORAZ STREFY PRZYGRANICZNEJ DĘBNO/KOSTRZYN/SŁUBICE/RZEPIN/TORZYM!!!

Work Service Deutschland — Naszą pracą jest znaleźć Ci Pracę!!!
Dodane przez: Sikorski (5)

Kontakt:
Adrian Sikorski
Recruiter
mobile: +48 600 417 963
phone: +49 33 701 27 40 14
e-mail: adrian.sikorski@workservice.de
web: www.workservice.de