Słubice: 16 lipca 2018   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
KASJER WALUTOWY

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Słubice / Autostrada A2

Pracując z nami, zyskujesz:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie od 2 500zł – 2 700 zł netto
• praca w systemie zmianowym ( 07:00 -19:00 lub 19:00 – 07:00)
• możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie

Opis stanowiska:
• obsługa klientów w zakresie kupna i sprzedaży walut wymienialnych
• dokonywanie transakcji pieniężnych oraz świadczenie innych usług finansowych.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• mile widziany kurs kasjera walutowego – w przypadku braku pomagamy w jego realizacji
• zaświadczenie o niekaralności
• możliwość dojazdu do pracy własnym środkiem transportu
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila: kornelia.sekowska@citronex.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 504 165 214

Prosimy o dopisanie klauzuli:
(Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997r. (Dz. U. z 2002 roku, poz. nr 101. z póź. zmianami).
Dodane przez: Kornelka1903 (3)

Kontakt:
kornelia.sekowska@citronex.pl lub 504 165 214