Słubice: 22 czerwca 2018   |   Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
Słubice24.pl Ogłoszenia Praca Praca - Dam pracę Firma ORYX S.C. poszukuje do pracy Specjalisty ds. sprzedaży internetowej”
Firma ORYX S.C. poszukuje do pracy Specjalisty ds. sprzedaży internetowej”

Prężnie rozwijająca się firma ORYX S.C. poszukuje do współpracy Specjalisty ds. sprzedaży internetowej. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej poprzez internetowe serwisy sprzedażowe.
Nie musisz nigdzie dojeżdżać. Nasza firma posiada swoją siedzibę na terenie Słubic. Zapewniamy umowę o pracę oraz atrakcyjne zarobki.
Od kandydata oczekujemy:
1. Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego
2. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej poprzez serwisy takie jak Allegro, Ebay, Amazon.
3. Dobrą organizację pracy, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.
OPIS STANOWISKA PRACY:
1. Obsługa klientów indywidualnych poprzez kontakt mailowy.
2. Obsługa codziennej poczty elektronicznej.
3. Obsługa reklamacji (poprzez mailowy kontakt z klientem, przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych oraz monitoring reklamacji).
4. Obsługa serwisów sprzedażowych.
5. Obsługa serwisów posprzedażowych.
6. Przygotowywanie i gromadzenie materiałów informacyjnych wykorzystywanych do wprowadzania artykułów w sklepie internetowym .
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy: rekrutacja@sellnet.eu
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodane przez: sellnet (1)

Kontakt:
rekrutacja@sellnet.eu
te. 512 846 514