Słubice: 22 maja 2018   |   Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Pomocnik w Produkci

Treść ogłoszenia

Od Kandydatów oczekujemy:
doświadczenie w pracy

produkcji elementów metalowych

Prace pomocnicze przy przygotowaniu materiału do procesu produkcyjnego,

Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego

(zrozumienie prostych poleceń przełożonego),

Gotowość do podjęcia długoflowego zatrudnienia na terenie Niemiec.

Mile widziany wyjazd własnym autem

Firma:
Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie w branży metalurgicznej

W związku z rozwojem firmy posiadamy wolne wakaty na stanowisko pracownika produkcji - branża metalurgiczna w poblizu Frankfurtu nad Odrom

Opis stanowiska:
Praca przy produkcji w branży metalowej.

Naszym Pracownikom zapewniamy:
Praca 40h/tygodniowo

umowę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej
• wysokie zarobki
• premie świąteczne oraz urlopowe
• zapewnione ubranie robocze i narzędzia
• dodatkowa premia w wysokosci 100 € brutto za werbowanie nowych pracowników
• W celu umowienia rozmowy kwalifikacyjnej bądz jakichkolwiek pytań jestesmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu : 0335 – 276 293 77 w godzinach 08:00-17:00 od poniedziałku do piątku.
Dodane przez: Z FFO (7)

Kontakt:
Z Personalmanagement
Constanze Röhnisch
Leipziger Platz 2A
15232 Frankfurt (Oder)
0335/85726280