Słubice: 22 maja 2018   |   Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
PRACOWNIK MYJNI TIR - Wynagrodzenie 2400 zł netto, umowa o pracę!

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

Do jednej z naszych spółek prowadzących największą w Polsce sieć myjni TIR oferującej kompleksowe i profesjonalne usługi mycia pojazdów szukamy stałych pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MYJNI TIR
Miejsce pracy: Świecko k/ Słubic
Jeśli szukasz stałej pracy w firmie dynamicznie rozwijającej swój biznes dołącz do nas !

Oferujemy Ci:

• Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na czas nieokreślony zaraz po okresie próbnym
• Zatrudnienie na pełny etat
• W miesiącu 15 zmian
• Wynagrodzenie 2400 zł netto (na rękę)
• Premie uznaniowe
• Wdrożenie w zadania
• Pracę na wysokiej klasy maszynach myjących oraz myjkach wysokociśnieniowych firmy Karcher

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów ciężarowych wg ustalonych standardów
• Obsługa maszyn myjni
• Dbanie o powierzony sprzęt

Oczekujemy od Ciebie gotowości do pracy 2 zmianowej i dokładności

PRACUJ Z LIDEREM RYNKU
Prześlij swoje CV na maila: rekrutacja@citronex.pl lub kontakt telefoniczny 506 451 805

Dodane przez: Kornelka1903 (1)

Kontakt:
506 451 805