Słubice: 23 października 2017   |   Imieniny: Marty, Marcina, Rafała
10 operatorów wózka widłowego- OD ZARAZ!

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Słubicach, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

operator wózka widłowego (UDT)

Oferta:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-pierwsza umowa na okres 3 miesięcy, kolejna na dłużej
-wynagrodzenie w przedziale 18-21 pln brutto/h (stawka do negocjacji w zależności od doświadczenia kandydata!)
-po okresie próbnym możliwe dodatkowe premie
-praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym

Oczekiwania:
-uprawnienia na obsługę wózka widłowego UDT - wymóg konieczny
-doświadczenie w obsłudze wózka widłowego- mile widziane
-dyspozycyjność, zaangażowanie

Zakres obowiązków:
-obsługa wózka widłowego
-obsługa przyjęć i wydań do/z magazynu, sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
-załadunek i rozładunek samochodów
-dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie

Masz pytania?

Wyślij SMS o treści "PRACA"- oddzwonimy!!!
tel. 605 303 807

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: alicja.kozlowska@randstad.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\\\"

Randstad Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)
Dodane przez: MagdaG (45)

Kontakt:
Alicja Kozłowska
605 303 807