Słubice: 26 września 2017   |   Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Słubice24.pl Ogłoszenia Praca Praca - Dam pracę Pomocnik (m/k) magazyn, wysylka, transport - południowe obrzeża Berlina!!!
Pomocnik (m/k) magazyn, wysylka, transport - południowe obrzeża Berlina!!!

Dla naszego klienta znajdującego na południowym obrzeżu Berlina szukamy zmotywowanych i zaangażowanych pracowników jako:

Pomocnik (m/k) magazyn, wysylka, Transport

Panstwa zadania:

• proste czynności pomocnicze w magazynie i wysyłce
• komisjonowanie, pakowanie różnego rodzaju artykułów

Panstwa profil:

• aktualne doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki magazynowej i komisjonowania
• praca ze skanerami ręcznymi i nowoczesną logistyką magazynową
• gotowość do pracy zmianowej, również w soboty
• samodzielny, pewny, zaangażowany i zorganizowany sposób pracy
• prawo jazdy i samochód mile widziane

Oferujemy:

• umowe na pelny etat tj. 151,67 godzin w miesiacu
• ciekawa praca w nowoczesnym środowisku pracy i w sympatycznym zespole
• wynagrodzenie zgodne z taryfa BAP
• dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy

CV prosimy przesylac na adres: berlin@jr-personal.de

Chetnie udzielimy dlaszych informacji i cieszymy sie na Panstwa zgloszenia.
Dodane przez: JR_Berlin (2)

Kontakt:
JR Personal GmbH
Am Zirkus 3
10117 Berlin
+49 30 24087850
+49 151 18231832
berlin@jr-personal.de