Słubice: 24 maja 2017   |   Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
kasjer Stacji Paliw

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Kasjer Stacji Paliw
Miejsce pracy: Słubice

Opis stanowiska:
• obsługa klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Od Kandydatów oczekujemy:
• Motywacji do podjęcia pracy w systemie zmianowym - 3 zmiany
• Umiejętności pracy w zespole,
• Dyspozycyjności,
• Chęci do pracy
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
• Wynagrodzenie 17 zł brutto
• Pracę w systemie 3-zmianowym po 8 godzin dziennie.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres mailowy:
joanna.sudzinska@mondi-polska.pl lub kontakt telefoniczny 508 583 376
Dodane przez: gracz (2)

Kontakt:
508 583 376