Słubice: 28 kwietnia 2017   |   Imieniny: Waleria, Ludwik, Paweł
BRYGADZISTA PRODUKCJI

KOHL-GROUP POLSKA SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Słubicach, specjalista w zakresie plastycznej i mechanicznej obróbki metalu dla branży produkcyjnej i automotive, do swojego zakładu znajdującego się w Słubicach poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Słubice

Obowiązki:
- rozdzielanie pracy pracownikom produkcyjnym na wszystkich działach t.j. spawalnia, tokarnia, prasy, lasery, montaż,
- nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy i terminowością realizacji zamówień,
- dopilnowywanie porządku na stanowiskach pracy, wydziałach, pobór materiałów z magazynu,
- dbanie o sprawność maszyn i urządzeń a zwłaszcza narzędzi, rozdzielanie narzędzi i przyrządów zaewidencjonowanych na stanie brygadzisty,
- prowadzenie niezbędnej dokumentacji : raportów produkcyjnych, ewidencji czasu pracy, raportów wydajnościowych, ewidencji wyposażenia itp.,
- sporządzanie analiz wydajności, wstępna kontrola jakości wytwarzanych produktów,
- znajomość i nadzór nad wykonaniem systemu 5S

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie techniczne najlepiej mechaniczne, obróbka skrawaniem lub mechanika i budowa maszyn,
- minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość obsługi i stosowania przyrządów pomiarowych wszelkiego rodzaju,
- obsługa komputera Word, EXCEL oraz programy do zarządzania przedsiębiorstwem SAP, P2Plus lub inne programy do sterowania produkcji i gospodarki magazynowej,
- prawo jazdy,
- znajomość budowy maszyn produkcyjnych

Oferujemy:
- pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pakiet świadczeń pozapłacowych,
- komfortowe i bezpieczne warunki pracy,
- możliwość zakwaterowania,
- dopłaty do dojazdów do pracy.
Dodane przez: Kohl Group Polska (7)

Kontakt:
email: rekrutacje@kohl.pl
tel: 786 865 841