Słubice: 28 kwietnia 2017   |   Imieniny: Waleria, Ludwik, Paweł
SPAWACZ

KOHL-GROUP POLSKA SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Słubicach do swojego zakładu znajdującego się w Słubicach na Osiedlu Przemysłowym 8 (strefa ekonomiczna) poszukuje pracowników na stanowisko

SPAWACZ

Opis stanowiska:
- ogólne prace związane z obróbką metali, w szczególności spawanie
- spawanie metodami MIG/MAG
- czytanie i stosowanie instrukcji spawania oraz planów montażu
- kontrola i dbałość o jakość wyprodukowanych elementów,
- dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
- uprawnienia MIG/MAG
- wykształcenie min. zawodowe,
- umiejętność posługiwania się środkami kontrolno – pomiarowymi
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- min. 3 letnie doświadczenie w pracy ślusarz - spawacz
- otwartość na pracę w systemie zmianowym,
- rzetelne wykonywanie powierzonych czynności
- umiejętność pracy zespołowej,
- odpowiedzialność, dokładność,
- dyspozycyjność, zaangażowanie,

Oferujemy:
- pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pakiet świadczeń pozapłacowych,
- komfortowe i bezpieczne warunki pracy,
- możliwość zakwaterowania,
- dopłaty do dojazdów do pracy.
Dodane przez: Kohl Group Polska (7)

Kontakt:
email: rekrutacje@kohl.pl
tel: 786 865 841