Słubice: 29 kwietnia 2017   |   Imieniny: Piotr, Robert, Bogusław
PRACA MAGAZYNIER HOFMAN-SŁUBICE

Hofman-Słubice Sp. z o.o. jest częścią holenderskiego holdingu GS Hofman Holding b.v., działającego w branży budowlanej od ponad 150 lat. W produkcji okien i drzwi drewnianych firma Hofman łączy wieloletnią tradycję i doświadczenie 6 pokoleń rodziny Hofman z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wysokimi standardami produkcji w zakładzie produkcyjnym w przygranicznych Słubicach (woj. lubuskie).

Firma poszukuje pracownika (mężczyzny) na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:

-przyjmowanie i wydawanie towarów

-kompletacja zamówień

-praca z programem magazynowym

-prowadzenie dokumentacji magazynowej

-przestrzeganie wewnętrznych procedur i instrukcji

-właściwe rozmieszczanie magazynowych towarów

-dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy

Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

-atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy

-miłą atmosferę

-pracę w stabilnej firmie

CV proszę o wysłanie na podany poniżej adres @ z dopiskiem na jakie stanowisko ubiega się kandydat.
Dodane przez: H-S (5)

Kontakt:
d.lapinska@hofman-slubice.pl