Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Przekaż 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego 2012/12/04 14:38 #14919

  • delicja
  • delicja Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Myślę, że masa ludzi nie jest świadoma tego jak wielkim problemem są choroby onkologiczne pośród młodych ludzi. Warto więc zmienić tę sytuację poprzez wsparcie 1% podatku fundację Alivia, której jednym z celów jest uświadamianie ludzi jak wielu młodych spotyka to nieszczęście.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przekaż 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego 2013/02/03 15:04 #15428

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Kolejne organizacje (oprócz wcześniej wymienionych):

Hospicjum Św. Wincentego A'Paulo w Słubicach
Słubice, woj. lubuskie
Numer KRS: 0000363064

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział Słubicko-Kostrzyński
Słubice, woj. lubuskie
Numer KRS: 0000400415

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przekaż 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego 2013/02/04 07:44 #15434

  • MartaP
  • MartaP Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 40
  • Otrzymane podziękowania: 0
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”
KRS: 0000037904

Nr subkonta: 18100 Kaczmarek Michał.



„Mam na imię Michał i mam 22 lata.
Od urodzenia choruję na dziecięce porażenie mózgowe. Całe swoje życie jestem „przykuty do łóżka”. Od roku jestem podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Jeśli nie wiesz komu przekazać swój 1% podatku, wybierz proszę mnie.
Marzę o specjalnym łóżku rehabilitacyjnym, na które bez Twojej pomocy nigdy nie będzie mnie stać. Chciałbym także korzystać z rehabilitacji, ale wciąż brakuje mi na to pieniędzy.
Ciebie to nic nie kosztuje, a mi tak bardzo może pomóc.”
Wystarczy, że wypełniając zeznanie podatkowe wpiszesz numer KRS Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” oraz nr mojego subkonta.
KRS: 0000037904
Nr subkonta: 18100 Kaczmarek Michał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez MartaP.

Odp: Przekaż 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego 2014/01/23 00:52 #18432

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Dzięki uprzejmości pracowników Fundacji na rzecz Collegium Polonicum przekazujemy aktualne informacje w sprawie organizacji, które są uprawione do otrzymania 1% podatku. Co roku Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej weryfikuje listę organizacji i nie wszystkie z nich zachowują nadane w latach poprzednich uprawnienia.

Jeśli chodzi o teren gminy Słubice uprawnione do otrzymania 1% są 4 organizacje:

- "ESMAIL" STOWARZYSZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE KRS 0000289506
- STOWARZYSZENIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "RANCHO MAJA" KRS 0000332647
- "POLSKI ZWIĄZEK HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH ODDZIAŁ SŁUBICKO-KOSTRZYŃSKI" KRS 0000400415
- LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY "ODRA" PŁAWIDŁO KRS 0000401660

W powiecie słubickim dodatkowo uprawnione są:

- POLSKO-NIEMIECKIE STOWARZYSZENIE "HUMANITAS" z Górzycy KRS 0000072912
- "FUNDACJA ZIELONEJ DOLINY ODRY I WARTY" z Górzycy KRS 0000260311
- STOWARZYSZENIE NAUCZYCIELI I PRZYJACIÓŁ NA RZECZ POMOCY SZKOLE z Rzepina KRS 0000331626

Aktualny wykaz organizacji zawsze znajdziecie na oficjalnej stronie ministerstwa:
www.mpips.gov.pl/bip/wykaz-organizacji-p...publicznego/#akapit9

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Odp: O:Przekaż 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego 2016/07/29 09:30 #26444

  • MARIUSZ KOWALCZYK
  • MARIUSZ KOWALCZYK Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
OBECNA DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI ZIELONY LIŚĆ TO CHAMSTWO I ZŁODZIEJSTWO W CZYSTEJ POSTACI: NIE WYPŁACAJĄ REFUNDACJI OD XII 2015, OSZUKUJĄ PODOPIECZNYCH OD STYCZNIA, PODOPIECZNYCH MAJĄ ZA KALEKÓW UMYSŁOWYCH

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przekaż 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego 2018/01/03 11:01 #31526

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Aktualny spis Organizacji Pożytku Publicznego z terenu powiatu słubickiego uprawionych do otrzymania 1%.

www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...-przekazac-1-podatku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przekaż 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego 2018/01/03 11:12 #31527

  • marzus1989
  • marzus1989 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Drodzy Znajomi i Nieznajomi rozliczajac sie w tym roku z podatku dołóżcie swoja cegiełkę do usprawnienia mojej córeczki.KRS 0000072912 cel szczegółowy : Natalia Nowakowska . Pieniądze które uzbiera Natalka wykorzystane beda na Rehabilitację oraz leczenie Natalki.Natalka jest dzieckiem niepełnosprawnym ,urodziła się z przepukliną oponowo-mozgową , mimo operacji i cieżkich początków,ponieważ przyszła na świat w 34 tygodniu ciąży ,to dzielnie walczy od samego poczatku oto by w przyszłości być w pelni sprawnym dzieckiem .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marzus1989.

Program PIT 2018/03/11 00:41 #32444

  • ankowa78
  • ankowa78 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak jeszcze nie zdążyliście się z urzędem skarbowym i nie wiecie na co oddać 1% swojego podatku, mogę polecić www.pit.fundacjapociecha.pl - na tej stronie możecie bezpłatnie rozliczyć PIT. Fundacja Pociecha wspiera świetlice środowiskowe, mają pod opieką dzieci z rodzin, które są niewydolne wychowawczo, biedne, patologiczne. W takiej świetlicy dzieciaki mogą spędzić czas po szkole, odrobić lekcje, zjeść obiad.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2