Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 2017/11/14 10:22 #31035

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
O ile dobrze przeczytalem, to za prawie 30 tys zl. wykonano na zlecenie ustne wjazd na teren parkingu, czyli rozebrano kawalek chodnika, wyrzucono troche piachu i polozono kawalek chodnika z powrotem . Chcialbym miec firme, ktora tyle zarabia na tak powaznych inwestycjach. Nie wiem, kiedy wreszcie zacznie sie w Polsce karac ludzi siedzacych przy korytach za tak bezczelne przekrety, ale wierze, ze to juz niedlugo. Wiem tez na kogo, bron Boze , nie glosowac w najblizszych wyborach...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 2017/11/14 10:47 #31040

  • lbaczynska
  • lbaczynska Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 3

yon napisał: O ile dobrze przeczytalem, to za prawie 30 tys zl. wykonano na zlecenie ustne wjazd na teren parkingu, czyli rozebrano kawalek chodnika, wyrzucono troche piachu i polozono kawalek chodnika z powrotem . Chcialbym miec firme, ktora tyle zarabia na tak powaznych inwestycjach. Nie wiem, kiedy wreszcie zacznie sie w Polsce karac ludzi siedzacych przy korytach za tak bezczelne przekrety, ale wierze, ze to juz niedlugo. Wiem tez na kogo, bron Boze , nie glosowac w najblizszych wyborach...

To zależy co faktycznie zrobili. Faktury są dwie jedna za utwardzenie terenu na 19 tys. netto, i nie wiemy co de facto zostało zrobione ile tego terenu utwardzili, bo jak zrobili i wjazd i utwardzili teren pod cały parking to nie jest to jakaś wygórowana kwota. druga faktura to 3,5 tys netto za budowa parkingu, tez nie wiemy co w to wchodzi. I po co pisać że 30 tys jak firma otrzymała 22,5 tys , to jednak znaczna różnica. I gmina i firma są vatowcami więc powinno się mówić o cenach netto.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 2017/11/16 14:52 #31067

  • nieseba
  • nieseba Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy w związku z tym, iż Panowie stwierdziliście tu samowolę i niezgodność z MPZ czy ktoś poinformował odpowiednie organy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 2017/11/17 13:34 #31090

  • burmiszcz
  • burmiszcz Avatar
  • Gość
  • Gość

nieseba napisał: Czy w związku z tym, iż Panowie stwierdziliście tu samowolę i niezgodność z MPZ czy ktoś poinformował odpowiednie organy?

Nie wiem, jak inni ale ja czekam aż Ty to zrobisz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 2017/11/18 12:01 #31100

  • dziunia31
  • dziunia31 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 6
Moim zdaniem z pewnością będzie wszystko ukrywane przez burmistrza Ciszewicza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 2017/11/23 07:37 #31140

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26

lbaczynska napisał: To zależy co faktycznie zrobili. Faktury są dwie jedna za utwardzenie terenu na 19 tys. netto, i nie wiemy co de facto zostało zrobione ile tego terenu utwardzili, bo jak zrobili i wjazd i utwardzili teren pod cały parking to nie jest to jakaś wygórowana kwota. druga faktura to 3,5 tys netto za budowa parkingu, tez nie wiemy co w to wchodzi. I po co pisać że 30 tys jak firma otrzymała 22,5 tys , to jednak znaczna różnica. I gmina i firma są vatowcami więc powinno się mówić o cenach netto.


No wlasnie nic nie zrobili - nawiezli troche czarnego zuzlu i rozprowadzili. Koniec, nawet tego nie ubili. Nic!!!. Jakis czas potem wkopali slupki z lancuchami i postawili tablice informacyjna. Moim zdaniem - calosc prac i materialow warta (maksimum !!!) jakis tysiac zlotych. To jest przekret wielowymiarowy i wielostronny. Trzeba by chciec to rozgryzc, bo latwo, ale jednak trzeba by chciec. Jak widac nikomu nie zalezy, zeby chciec... Czyli normalka...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 2017/11/23 09:42 #31146

  • HMR
  • HMR Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 164
  • Otrzymane podziękowania: 19
Czy będzie wszystko ukrywane, to nie byłbym tego taki pewien. Niewątpliwie coś jest na rzeczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.