Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

jak dojechac??? 2008/11/15 00:29 #976

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
witam, zamierzam za tydzien sie w slubicach pojawic. jako ze z krakowa bede jechac, to chce to zrobic na jednym bilecie - i teraz i tak sie musze przesiadac w rzepinie. a stamtad wg rozkladu pkp jezdza autobusy. i teraz to pytanie moje - te autobusy dojezdzaja na dworzec PKS rowniez, czy tylko do stacji PKP docieraja?? podobno z PKP ciezko sie dostac jakos do centrum - prawda to?? daleko to?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:jak dojechac??? 2008/11/15 13:49 #977

  • misia
  • misia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
daleko, na piechote minimum 30 minut.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:jak dojechac??? 2008/11/16 14:52 #982

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
czyli ten autobus pkp nie dojezdza do centrum rozumiem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:jak dojechac??? 2008/11/18 14:08 #985

  • nie
  • nie Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
nie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:jak dojechac??? 2008/11/18 21:24 #989

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
gosc napisał(a):

witam, zamierzam za tydzien sie w slubicach pojawic. jako ze z krakowa bede jechac, to chce to zrobic na jednym bilecie - i teraz i tak sie musze przesiadac w rzepinie. a stamtad wg rozkladu pkp jezdza autobusy. i teraz to pytanie moje - te autobusy dojezdzaja na dworzec PKS rowniez, czy tylko do stacji PKP docieraja?? podobno z PKP ciezko sie dostac jakos do centrum - prawda to?? daleko to?


witam,
tak nie za bardzo rozumiem czy piszesz o centrum Słubic czy centrum Rzepina. Po krótce - w Rzepinie wysiadasz z pociągu;) czekasz na autobus - przystanek PKS jest obok PKP. Do Słubic autobusy jezdza czesto, jedziesz ok. 30 min autobusem. Wysiadasz w samym centrum Słubic. Nie ma żadnej filozofii ;)
Pozdrawiam i powodzenia życzę.
ps. zawsze można kogos zapytac o drogę ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jak dojechac??? 2008/12/02 22:29 #1078

  • Maczuga
  • Maczuga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ja mam pytanie gdzie znajduje się w Słubicach dworzec PKS,albo jakiś przystanek PKS w stronę Zielonej Góry w pobliżu mostu granicznego.Dzieki za info.

Olek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jak dojechac??? 2008/12/03 08:14 #1084

  • ZBCBS
  • ZBCBS Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dworzec PKS - od mostu (patrząc w kierunku miasta) idziesz wałem w lewo. Po drodze będziesz mijał szpital, za szpitalem masz male skrzyżowanie i tutaj musisz zejsc na dol i isc w kierunku miasta, uliczką do końca i pozniej w lewo... bedziesz miał jedno skrzyżowanie i na następnym (za sklepem lewiatan) jakieś 50 metrów masz kolejne skrzyżowanie, na nim idziesz w prawo. po około 30 metrach po lewej stronie masz lidla a po prawej PKS.

PKP - od mostu (patrzac w kierunku miasta) idziesz wałem w prawo. Przez około półtora kilometra. po drodze mijasz bazar, auto pomoc szkwarek night club 21. nastepnie przed soba masz gorke na luku drogi, idziesz dalej, przechodzisz przez jezdnie, po lewej bedziesz mial hotel Cargo i sacje benzynowa, jeeszcze 40 metrow i masz przystanek PKP.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jak dojechac??? 2008/12/03 23:29 #1088

  • Maczuga
  • Maczuga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzieki wielkie za info!Poproszę jeszcze o nazwę ulicy,przy której znajduje się dworzec PKS.
Dzieki.

Olek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jak dojechac??? 2008/12/04 09:20 #1090

  • ZBCBS
  • ZBCBS Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dużo Ci to nie powie .... Wojska Polskiego, jedna z dłuższych ulic w Słubicach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jak dojechac??? 2008/12/05 01:53 #1096

  • Maczuga
  • Maczuga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzieki jeszcze raz!

Wierz mi,nazwy ulic dają bardzo dużo.Jeśli jeszcze kiedyś będziesz tłumaczył komuś drogę,używaj nazw ulic-niektórzy ludzie potrafią jeszcze czytać mapy:-).....niestety,na oficjalnych mapach Słubic w necie nie znalazłem informacji o PKS.PKP jakoś moglem znaleźć,ale tez było bez oznaczenia!!!! Jak dla turystów czy podróżnych to duże utrudnienie.Na szczęście są poważni forumowicze:-)


Wielkie dzięki!!

Olek


P.S.

Gdybyś kiedykolwiek potrzebował info o komunikacji na Slasku lub w Berlinie to pisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Chętnie pomogę:-)

O.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jak dojechac??? 2008/12/05 07:56 #1098

  • ZBCBS
  • ZBCBS Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1