Słubice: 20 kwietnia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Biuro rachunkowe, księgowa , księgowy
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Biuro rachunkowe, księgowa , księgowy

Biuro rachunkowe, księgowa , księgowy 01/22/2011 11:52 #7765

• pio
  • Forumowy mądrala
WITAM.OTWIERAM DZIAŁALNOSC NA WLASNY RACHUNEK.NA POCZATEK BEDE MIAL ZATRUDNIONE 3 OSBY,POTEM MAM NADZIEJE OK 5-6,PISZE DLATEGO BO SLYSZALEM ZE MA TO ZNACZENIE CO DO WYPLATY ZA PRACE.MOJE PYTANIE KOGO MORZECIE POLECIC I ZA JAKIE PIENIADZE.JAK WIADOMO RACHUNKI SA B.WARZNE BO SKARBOWY CZYCHA,WIEC MUSI TO BYC PRZEDE WSZYSTKIM SOLIDNOSC,JESZCZE LEPIEJ GDY BEDZIE DOBRA STAWKA.

O:BIURO KSIEGOWE,KSIEGOWA,KSIEGOWY 01/22/2011 17:25 #7767

Z całym sumieniem możemy polecić Ci biuro rachunkowe, które prowadzi Kinga Kokocińska-Kloc, bardzo rzetelna i profesjonalna księgowa. Obsługuje naszą firmę od ponad roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Biuro mieści się tam gdzie jest magiel, wyrób pieczątek i punkt pocztowy. Cenowo to 250zł brutto (w Słubicach ceny wahają się między 150-300zł, zależy co wchodzi w pakiet usług).

Polecić możemy również biuro rachunkowe 4TAX z Kostrzyna, z którym także współpracujemy od jakiegoś czasu. Biuro prowadzone jest przez dwie panie (obsługują także firmy ze Słubic). Razem z firmą 4TAX prowadzimy na naszym portalu "Poradnik dla przedsiębiorców" - www.slubice24.pl/forum/25-Poradnik-dla-przedsi%C4%99biorczych . Cenowo i merytorycznie wygląda podobnie.

Odp: O:BIURO KSIEGOWE,KSIEGOWA,KSIEGOWY 02/04/2019 03:06 #34287

rownie bardzo polecam
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.12 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama