Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/12 17:39 #7599

  • Przelatek
  • Przelatek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wygląda na to ze policja wreszcie wzięła sie za kłusowników - chwała im za to.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Przelatek.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/12 18:18 #7600

  • harnas
  • harnas Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy oglądaliście komedie Sami Swoi? Posłuchaj no Kamilku arcynoego. Szarpnęło, huknęło a jeleni cała chmara ale nie o tym chcem pisać i nie o przeprowadzonej akcji pod kryptonimem (czarny salceson)przez funkcjonariuszy na posesji Wiesława B.
Już na starcie(staż kandydacki) się na tobie poznali i całe szczęście bo facet po studiach z inteligencją buraka i rozumem kolby kukurydzy nie może być w szeregach prawych i etycznych myśliwych.
jeśli chodzi o Henia G. niebywałą sztuką jest z gumowców wyskoczyć a żadna to sztuka być po studiach i u Bakana jako parobek w gumowce wskoczyć.
Jak chcesz wiedzieć nie jestem antysemitą i jestem dumny że mogę się nazywać przyjacielem K.M.
Coś nic nie piszesz o wujku pseudonim kochaś z kunowic który poczęstował włośnią kilkadziesiąt osób,którzy wylądowali w szpitalu, także ty i ludzie twego pokroju możecie mi skoczyć.Pozwól że ci przedstawię np. john wayne łysy strzela do gęsi z dwóch dubeltówek jednocześnie a nawet jak do siebie coś mówi to nagrywa to rozmowę telefonem komórkowym,albo model z komesu już nie ma komesu a model został.
Jasiu C. myślenie nie jest jego mocną stroną,brał lekcję u Kochasia i zaczął na własną rękę wożąc ze sobą na polowania prywatnego klasyfikatora.
Boss Górzycy Neron polując na dziki dosiadał bizona.
Brutus bezradny wraz ze swoją pelargonią lubują się w tworzeniu drastycznych kryminałów i za aktorów obierają wszystkich sąsiadów.
Karaś dratewka to ignorant i plociarz powinien zostać nominowany do oskara!
Leszcz nie sieje fermentu ,jak nabierze nalewki wiśniowej w usta to wtedy bełkocze.
Helmut o my got, czy to Polski prawdziwek czy niemiecka fefalige.
kochaś źle mu po niemiecku wytłumaczył ,że to on mieszka w kunowicach a patroszy się na łowisku.
Tenisista będąc przewodniczącym koła przez całą jego kadencję grał z myśliwymi w ping ponga nawet nam stroje kupił,tylko bez numerów,sam wykręcał niezłe numery z plantatorem flancowanej kukurydzy,także widzisz kamilku "Sami Swoi" i nie wciskaj ludziom na portalu kitu bo od wciskania kitu jestem ja-to mój zawód.
Jedną konkurencję już mam i nie zniósł bym kolejnej.

A teraz konkurs ,jak zgadniesz czyja to melodia to zadzwoń z komórki : nrl kierunkowy WBPMWD ,opłata 2,50+vat

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/12 22:39 #7610

  • bannan123
  • bannan123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Harnas ja u p. Bakana byłem i jestem zadowolony z nabytych umiejętności, których gumofilce nie będą mogły sobie przyswoić nigdy :) Druga sprawa, ja nie mam pretensji za staż, tylko za to zakłamanie :) Teraz każdy nagaduje na każdego, a jak się spotykają nikt nie potrafi się odezwać . . . prawdziwe koleżeństwo. A z Twojego wpisu widać, że Jesteś następnym fachowcem w dziedzinie rolnictwa :P Jakbyś wiedział jaką inteligencję ma burak to byś musiał się pokłonić i pocałować się w tyłek, tak samo z rozumem kolby kukurydzy, tą kolbą mógłbyś sobie zrobić . . . Wytłumaczę Ci jedno, oby dwie te rośliny są wysoko energetyczne, mają dużo węglowodanów i są bardzo przydatne.A więc nietrafne porównanie :) Uczciwie i szczerze mogę porównać Ciebie do słomy, puste międzywęźla (może zrozumiesz, ale jakoś nie wierzę sztuczna inteligencjo) :) Jeżeli Ty Jesteś myśliwym to pożal się boże . . . Przepraszam wszystkich, których uraziłem, nie miałem tego na myśli, opisałem tylko fakty. Pozdrawiam Harnasiu ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/12 23:01 #7611

  • Przelatek
  • Przelatek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ej juhasie farmazony piszesz - co ma piernik do wiatraka. Nikt na tym forum nie napisał postu o treści antysemitycznej nikt nawet o tym nie wspomniał poza Toba. Jego wyznanie i poglądy na temat wiary nie ma tu nic do rzeczy i tego się tu nikt nie czepia. A czy ktoś do kościoła czy do synagogi chodzi to jego prywatna sprawa i basta. Jemu tutaj zarzucają kłusownictwo a że ty dumny jesteś z takiej przyjaźni nikt tutaj tej dumy nie chce Ci odebrać. Wręcz przeciwnie ta duma z przyjaźni zmusza Cię robić to, co robisz a mianowicie wciskać ludziom kit a że przyjaźń jest pewnie długotrwała weszło Ci to w nawyk i zostało zawodem. Gratuluje zawodu, bo kiciarz to człowiek niegroźny, kłusownik w takim stylu natomiast, mimo że to hobby z duża ilością adrenaliny bardzo szkodliwy, zwłaszcza będąc prezesem Koła Łowieckiego. Myślę że to zrozumiałeś, jeżeli nie to prościej to tak jak by oczekiwali od lisa żeby kur pilnował.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Przelatek.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/12 23:14 #7612

  • Przelatek
  • Przelatek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Na koniec cytat kolegi z innego forum :Takie sytuacje istnieją w wielu kołach z prostej przyczyny, bo jest na to przyzwolenie ogółu. Tak wielu rozumie koleżeństwo lub to mnie nie dotyczy i nie mam zamiaru się w to mieszać dla własnej wygody. Ja wiem ale nie powiem bo być może i ja będę miał kiedyś kłopot to i mnie nikt nie ruszy. I tak powoli brniemy w bagienko brudu taplamy się i szukamy wszędzie winnych, najlepiej u innych i czekamy, że przyjdzie św.Mikołaj i wszystko za nas załatwi. DB

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/15 13:33 #7654

  • beton1
  • beton1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Oj Mencelku fajne te twoje wierszyki, kto chce niech wierzy że to B je stworzył. Ja osobiście wątpię w to głęboko, bo jemu niestety już alkohol za bardzo mózg zlasował. Do wódy, kłusownictwa spalić komuś samochód kobietę pobić poznęcać się to tak w to wierze od razu, ale siąść i napisać pisemko i to jeszcze dowcipnie to już nie. Widzę humoru Ci nie brakuje w tych czasach a powinno, bo sprawa jest bardzo poważna. Widzisz mimo całej przebiegłości i umiejętności kupienia, zastraszenia, i pokierowania ludźmi w twojej intencji ponosisz pewną odpowiedzialność właśnie za nich a to będzie w tym wypadku trudne a wierzą Ci na razie ślepo. Matacząc jednak popełniłeś kilka błędów, że kłusujesz wiedzieli wszyscy, ale że tak po chłopsku zostawiając tyle śladów no no no tego się po tobie nie spodziewałem. Widzisz jadąc po mięcho w nocy trzeba było kilka rzeczy przewidzieć. Wpisy do książki, bo teraz ten wpis to ni w tyłek ni w oko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/15 13:34 #7655

  • beton1
  • beton1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Najpierw wpisała się twoja gwardia przyboczna o 15 godzinie do 24, następny o 15 do 20, a następny od 22 do 24(i tu jest pies pogrzebany bo on wpisywał sie o 22) a potem wpisałeś swoim koślawym pismem B i nowego w procederze jeszcze w płowej zielonego od 14 godziny no i powiedz sam jak to wygląda kupy się nie trzyma. To było inaczej pędzelku pojechaliście w nocy a wróciliście o 3 , ale zaraz przecież jest podobno jakieś głupie zarządzenie ze płowej w nocy się nie strzela czy się mylę- mniejsza z tym. Tak ze widzisz rano jak się chryja zrobiła poleciałeś w te pędy do książeczki i wpisałeś te dwa byki postponując je w najgorszy sposób robiąc z nich damulki no i jak już wcześniej w pierwszym odcinku pisałem z pierwszym was zdybali a drugi. Drugi pękłby ze śmiechu wiedząc ze pojedzie na roboty przymusowe do Rajchu. I tak polskiego pięknego byczka zjedzą na dodatek Niemcy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/15 13:35 #7656

  • beton1
  • beton1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Krzysiu do takich rzeczy nie możesz dopuszczać, jako prezes Kola. Widzisz tutaj powinieneś wziąć przykład z łowczego, którego tak bronisz, że z gumowców wyskoczył, tutaj nauki nie poszły w las, bo widzisz ten jak byka kropnął na lewo w zeszłym roku to go przynajmniej myśliwi zjedli na zabawie i dobrze Polski byk i Polscy myśliwi wiesz, jaką radochę im zrobił a tu, co zawiedliście chłopaki- Niemcom oddali a na dodatek policja drugiego zabrała no i wieńce na guziki pójdą horror. No to teraz do finansów, myślenie było logiczne, po co tułać się po innych krajach jak tu w Polsce z Kole Bór w Słubicach macie uchwały, że można sobie wziąć na użytek własny Dziczka za 50 polskich złotych, sarenkę także a łanie za 100 polskich złotych (łani oczywiście byle szarak nie dostanie, musi tylko elita) prosty rachunek 200 polskich złotych za dwa byki. Za taka cenę to można sobie tylko w Odrze, powędkować ale za to legalnie rozważyłbym ta alternatywę. Ale wracajmy do tematu. Myśląc po Bandurzemu jeden byk to 90 kilo po odjęciu skóry, łba i badyli wraz z kościami zostanie z 50 kilo mięska do tego dziczek za darmo, bo, po co wpisywać następne 30 kilo mięska i wyjdzie po wędzeniu i badaniu 75kilo wybornej kiełbaski myśliwskiej made In poland. Alternatywa Gronów albo Piotruś z Pawełkiem. Teraz to już matematyka po 8 Euro za kilo i już jest 600 Euro 2400 polskich złotych za pięć minut strachu i refleks w nogach nieźle. Corleoni musi rozwolnienia dostanie ze fiskusowi tyle kolo nosa przeleci. A tu taka wpada i koszty będą. Temu, kto przed wami wpisany trzeba będzie z dychę odpalić, aby dobrze mówił, policja, prokurator, sędzia koszty rozprawa a gdzie rzecznik sady łowieckie z 5 dych minimum może więcej może stówa. A jak dojdą inne rzeczy Uj nie chce myśleć, jakie koszty, ale łatwo przyszło tata z teściem dali. Oj Krzysiu drogie te byki będą, ale za to, B będzie dumny z Ciebie. Ale wierze, że sobie wszystko ułożysz jak trzeba i jak feniks z popiołów wstający znowu będziesz niezastąpionym wodzirejem w tym Kole Łowieckim po wieki, jako numer jeden. Pilnuj się tylko proszę, aby ta bajka nie skończyła się szarpnęło, huknęło a Was diable wzięło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/01/15 20:28 #7659

  • bannan123
  • bannan123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Widzisz Harnasiu jakie pierdy wypisujesz, nikt w to nie wierzy. Za gruba sprawa i ciężko będzie zamydlić, chociaż potraficie i wujek Andrzej będzie próbował podziałać ;) A odnośnie wujka to możecie Go w pompkę cmoknąć, a za wypisywanie kłamstw i bredni ( odnośnie włośnicy ) to możesz odpowiedzieć. Odwagi brakuje, żeby napisać oficjalnie, odwaga jest w gronie gumowców :) MASAKRA :) Polski Związek Łowiecki dumny jest na pewno, że ma takich nemrodów w swoich szeregach . . . Na mnie się poznali :) A na Was dopiero się poznają i będzie bal :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MYŚLIWY Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania. 2011/02/18 10:14 #8207

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
czy wie ktos co sie dzieje dalej w tej sprawie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.