Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

reklama media expert 2008/06/05 23:24 #446

  • koteczek
  • koteczek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
wyraźnie pachnie pedofilią, ten fragment dziecka wyłaniający spod kołderki, strzałka, napis o niskich cenach... mam pytanie, kto był na tyle \"mądry\" i to wymyślił? kto to zawieszał? bez komentarza,ta reklama to szczyt głupoty

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:reklama media expert 2008/06/06 09:16 #447

  • emka
  • emka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hm... a teletubiś to pedał tak ? moim zdaniem trafiona, zabawna reklama, a \"pedofilką\" nie jestem. po za tym ta reklama tam wisi dobry kawałek czasu, więc skąd nagle takie oburzenie ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:reklama media expert 2008/06/06 11:37 #448

  • drago
  • drago Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jeżeli reklama była by \"pedofilska\" to uwierz mi, że miasto nie wyraziło by zgody na zamieszczenie takiej reklamy. Dodatkowo reklama jest tam zamieszczona prawie rok czasu i nikomu to nie przeszkadzało. Tak więc nie rozumiem twoich zarzutów. Zresztą była akcja gdzie rozdawali kubki z tą samą reklamą. Klienci byli zadowoleni, a czasem nawet rozbawieni. Dodaje, że klienci to w większości dorośli ludzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:reklama media expert 2008/06/06 22:33 #451

  • koteczek
  • koteczek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
wyraziłam swoje prywatne zdanie, nie zgadzam się z (być może) poglądem większości... mnie się ta reklama nie podobała od początku...
reklama to przede wszystkim kasa, oni dla kasy zrobią wszystko, przekraczając granice...
to nie jedyny przykład, a co się dzieje w np.Zielonej Górze,jeszcze lepsze...
teletubiś z czerwoną torebką się śmieje a papa smerf (czekam aż ktoś się czepi że wioska smerfów to sekta:P ) zawija w sreberka...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:reklama media expert 2008/06/07 07:17 #452

  • chickin
  • chickin Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 72
  • Otrzymane podziękowania: 1
A ja widzialem w TV strasznie gejowska reklame Warki. Knajpka i sami usmiechajacy sie do siebie faceci. I do tego pija piwo na metry. Fstyt

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:reklama media expert 2008/06/07 14:08 #453

  • hania26
  • hania26 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Reklama nie ma się podobać czy nie podobać - każda ma swój cel i tyle - ma sprawić, że klient zapamięta reklamowadcę, nie ważne jak go zapamięta byle zapamiętał! Reklama ma przynosić zysk. Gdzie by się nie obejżeć roi się od reklam seksistowskich, a takich które \"stereotypizują\" facetów też nie brakuje. Ale przecież nie będziemy nad tym płakać ani ich zakazywać, bo odrobina poczucia humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Czasem te reklamy są naprawdę zabawne - np. reklama nawet nie pamiętam czego w każdym razie mówiąca o tym, że \"niektóre rzeczy są dla prawdziwych facetów\". A za więcej niż umiejętne obejście dookoła nakazu wyeliminowania seksistowskich elementów z tej reklamy naprawdę twócom należy się oskar! Tak już jest - dla firm im reklama bardziej porusza, im więcej w niej niedopowiedzianych elementów tym jest lepsza. Swoją drogą ta reklama Media Expert już mi się znudziła...mogli by ją zastąpić czymś nowym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1