Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Remont dróg! 2019/12/18 14:10 #35182

  • marek67slubice
  • marek67slubice Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,wielu ludzi widzi to samo co Pani,a nieliczni albo udają albo...należą do tych co im wszystko zwisa.
Prawda jest taka-Takiej partyzantki,a żyje 52 lata to nie widziałem jeszcze,co to za firma co to wykonuje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Remont dróg! 2019/12/18 14:16 #35183

  • wolanin
  • wolanin Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Co ty pitolisz Jarek, specjalnie się cofnąłem sprawdzić, nie bylo żadnego znaku o zakazie albo ślepej uliczce. NIC! może później postawili

A wczoraj jechałem ul. piłsudkiego do papierniczego, soti znak, że ślepa. Patrze dalej normalnie przejezdna, a samochody wjeżdżają na ul. Wojska Polskiego przy krzyzówce obok skarbówki, żadnej blokady, robót. To kto tu kogo wprowadza w błąd? Dlaczego nie zdjeli znaku jak już skonczyli robote?

A na dzisiaj trafiłem też na pacanów co tam mierzyli coś na drodze, bez oznaczeń bez niczego koles sobie wychodzi zza auta na środek drogi z jakims drutem, że mu tez życie nie miłe.

praucje w niemczech, jeżdze dużo landówkami tam tez są roboty, ale taka partyztantka jest nie do pomyślenia

ps. a jak chcesz być taki cwany to nie ma u nas komisariatu tylko komenda panie dokładny

ja28rek napisał:

wolanin napisał: Dla mnie to co się dzieje na mieście to kpina, nie chodzi o remonty bo fajnie że robią ale podejscie do nich, żadnych oznaczeń, żadnych komunikatów co kiedy bedize zamkykane wolna Amerrykanka

jade koło postoju taxi przy jubilacie a koncu znak że dalej zakaz, ZONK, a wcześniej żadnego znaku, to bym nie wjezdzał w te ulice, no to cofam pod prad, koles we mnie jedzie trąbi, masakra, uskoki dziury słabe zabezpieczenia, co dzien nowa niespodzianka gdy się nie spodziewasz

dawno takiego bajzlu nie bylo w FSL


Proponuję otworzyć oczy, albo oddać prawojazdy na komisariacie.
Stałem tam kilka dni temu na parkingu i na 100aut tylko kilka za uwarzyło wcześniejszy znak D4a. Ludzie jeżdżą na pamięć i nie zwracają uwagi na znaki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Remont dróg! 2019/12/31 12:56 #35207

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
a co z droga koło prokuratury tam dziura na dziurze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Remont dróg! 2020/01/07 17:43 #35246

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
Nie wiem o co wszystkim piszacym chodzi. Ja w Slubicach chodze na pieszo, jedynie na cmentarz wyciagam samochod z garazu. Miasto jest tak male,ze nie mozna sie dobrze rozpedzic i juz sie jest poza miastem.. Dobrze, ze nasi wlodarze uznali, ze czas nadszedl aby w koncu wyremontowac nasze jezdnie.Jest to okres niewatpliwie klopotliwy dla kierowcow, ale coz, remont mieszkania tez nie nalezy do przyjemnosci.. I przez to kazdy musi przejsc! A ze z logistyka maja co niektorzy problemy? No coz takie to juz zycie. Ale po tych wszystkich remontach bedzie luksus i kazdy kierowca nie bedzie juz pamietal o tych dzisiejszych niewygodach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2