Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

OJCIEC ZAPOWIADA PUBLICZNIE, ŻE ZABIJE SWOJĄ CÓRKĘ 2019/09/24 14:30 #34913

  • matkapolka2
  • matkapolka2 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 5
Wstyd na całą Polskę!!

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych nagłośnił sprawę mieszkańca naszego regionu, który publicznie zapowiedział, że jeśli jego dziecko będzie przejawiało skłonności homoseksualne to je zabije! :unsure:

Poniżej wrzucam opis oraz fotki jakie ośrodek zamieścił na swojej stronie...

Krzysztof
ma małą córeczkę.

Kilka dni temu zapowiedział publicznie, że jeśli jego dziecko będzie przejawiało skłonności homoseksualne to je zabije.

Nie będziemy czekać aż Krzysztof zrealizuje swoje groźby. Dzisiaj do prokuratury prześlemy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, które polegało na publicznym grożeniu śmiercią własnemu dziecku.

Jednocześnie złożymy wniosek do Sądu Rodzinnego o sprawdzenie sytuacji rodzinnej w jakiej znajduje się dziecko. Chcemy mieć pewność, że dziewczynce nic nie grozi ze strony ojca, i że jest bezpieczna w swojej rodzinie.

Link do wpisu:
www.facebook.com/osrodek.monitorowania/posts/1060767314098401


Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl. Powód: Edycja na prośbę użytkownika.

Odp: OJCIEC ZAPOWIADA PUBLICZNIE, ŻE ZABIJE SWOJĄ CÓRKĘ 2019/09/25 08:55 #34914

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 691
  • Otrzymane podziękowania: 70
Z naszą redakcją skontaktował się pan Krzysztof, o którym była mowa we wspomnianym tutaj wątku. Do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych przesłał wyjaśnienie całej sytuacji i prośbę o usunięcie jego danych.

Ośrodek na tę prośbę przystał, taką prośbę pan Krzysztof skierował również do nas, poszliśmy więc za tym przykładem i usunęliśmy z tego wątku informacje oraz zrzuty ekranu, które zawierały dane osobowe.

Zostawiamy jednak cały wątek dla wyjaśnienia tej sprawy. Wklejamy także całą treść posta, którego OMZRiK zamieścił po otrzymaniu prośby od pana Krzysztofa.


Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych:

NAPISAŁ DO NAS KRZYSZTOF, KTÓRY POSTULOWAŁ "UTYLIZACJĘ"...

...LGBT, a zapytany co zrobiłby ze swoją córeczką, gdyby okazała się lesbijką odpowiedział "idzie do utylizacji, proste":

"Na początku mojej wiadomości dodam iż mój post o którym teraz tak głośno był zwanym 'Czarnym Humorem" oraz szydzeniem z osób homoseksualnych a nie żadnym objawem lub chęcią zabicia dziecka jak to opisaliście. Dodam to iż przez Wasza interpretacje postu który wystawiliście jestem osoba represjonowaną i narażoną na niebezpieczeństwa z tym związane.

Oraz bardzo przepraszam za moja haniebna postawę. Po rozwiązaniu sprawy usunę konto aby już nikomu nie zawadzić. Bardzo żałuję moich decyzji mam nadzieje ze Państwo to rozpatrzą. Pozdrawiam serdecznie".

Jedno w takich sytuacjach może być lekcją - kiedy osoba hejtująca poczuje na własnej skórze jak czują się codziennie ci, których znieważa.
Lekcja bolesna, my także nie czerpiemy z tego satysfakcji. Ale pamiętamy o tym, że ponad 70 proc. młodych gejów i lesbijek ma myśli samobójcze. Właśnie z powodu tysięcy ludzi, którzy na każdym kroku okazują im swój brak akceptacji.

A my stajemy po stronie słabszych. Może to kwestia wychowania. Na Janosiku.

Usunęliśmy nazwisko Krzysztofa, chociaż sam podał je publicznie, i zamazaliśmy jego twarz, chociaż sam upublicznił swój wizerunek, którym podpisywał swój post. Przypominamy, że RODO nie działa w sytuacji wypowiedzi publicznych, ani danych własnoręcznie udostępnianych. Nie wyciągnęliśmy tych informacji w żaden sposób od Krzysztofa, ani od nikogo innego.

Bardzo prosimy o komentowanie bez nienawiści.


ŹRÓDŁO: www.facebook.com/osrodek.monitorowania/posts/1061155274059605

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Odp: OJCIEC ZAPOWIADA PUBLICZNIE, ŻE ZABIJE SWOJĄ CÓRKĘ 2019/10/22 08:28 #35017

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Smutne jest raczej to , ze kazdy zart, kazde swobodniejsze wypowiedzi, nawet bez rzeczywistych podtekstow ze strony wypowiadajacego swoje kwestie potrafia , i zazwyczaj wlasnie skrzetnie sa naglasniane i wykorzystywane przez funkcjonariuszy LGBT do spolecznego wzmacniania swojej pozycji i do gnebienia najczesciej zupelnie niewinnych ludzi pod pozorem zwalczania tzw zachowan i wypowiedzi dyskryminujacych wszelkie mniejszosci. Moim zdaniem to dzialania podle i znacznie bardziej dla naszego spoleczenstwa szkodliwe niz jedna czy druga podobna wypowiedz przeinaczona znaczeniowo przez w.w funkcjonariuszy LGBT. Z drugiej strony jestem pewien, ze takie wytykanie innym zlych zachowan , wystepujac przy tym ze strony swietoszkowatej , szybko zostanie w spoleczenstwie tak zdrowym jak nasze odpowiednia wyswietlone i odkryte zostana prawdziwe zamiary tych wszystkich, ktorzy tak zaciekle walcza z wszelkimi tzw "objawami" i probujacymi narzucic nam cenzurystyczna poprawnosc polityczna. Prawdziwe proby zwalczania przejawow odmiennosci seksualnej sa godne najwyzszej pogardy , ale proby zwalczania normalnosci z drobnymi odstepstwami sa jeszcze grozniejsze i wlasnie one powinny byc przez tzw normalsow bezwzglednie odrzucane. I niech nikt nie probuje mi zarzucac postawy antyhomo , tylko niech dokladnie przeczyta to, co napisalem. Pozdrawiam wszystkich o najwlasciwszych pogladach i jedynie slusznych postawach !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1