Słubice: 12 grudnia 2019   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Flixbus jeździ że Słubic
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Flixbus jeździ że Słubic

Flixbus jeździ że Słubic 05/05/2019 20:52 #34525

Jestem ciekaw dlaczego serwis slubice24.pl nie informuje o tym że flixbus jeździ że Słubic. Jest to o tyle istotne że można dojechać nawet do gdańska. A w przyszłości nawet do innych miejscowości

Odp: Flixbus jeździ że Słubic 05/06/2019 14:03 #34529

Pytanie jest trochę tak sformułowane jakbyśmy z jakiś powodów nie chcieli takiej informacji opublikować...

Jeśli są sprawy lub wydarzenia, o których warto poinformować szersze audytorium, to zamiast wywoływać nas do tablicy, że czegoś nie robimy lub o czymś nie piszemy, wystarczy dać znać na redakcyjnego emaila, telefonicznie lub przez Facebooka, a chętnie się tym zajmiemy. Nie jesteśmy w stanie wiedzieć wszystkiego o wszystkim.

O zdobywającym coraz więcej uznania wśród klientów ze Słubic Fixbusie akurat słyszeliśmy, nawet członkowie naszej redakcji korzystali już z usług tego przewoźnika. Planujemy szerszą informację na ten temat, ale to już w porozumieniu z samą firmą.

Pozdrawiamy!
Ostatnio zmieniany: 05/06/2019 14:05 przez Redakcja Słubice24.pl.

Odp: Flixbus jeździ że Słubic 05/07/2019 15:28 #34536

Czyli mieliście informacje że flixbus jeździ że Słubic i o tym nie informuje cię? Jeżeli jesteście słubickim serwisem informacyjnym to na początek wystarczy poinformować że chociaź przystanek zrobili. A co do dziwnego ataku na mnie że najpierw powinienem do was pisać a nie podejmować tego tematu na forum to nie będę komentować

Odp: Flixbus jeździ że Słubic 05/07/2019 16:09 #34537

@mkwitowski

Zastanawiamy się, czy w Twoim poście chodzi tak naprawdę o dowiedzenie się czegoś o tym przewoźniku czy "ochrzanienie" nas, że o nim nie piszemy? Twoje pierwsze zdanie w pierwszym poście i późniejsza odpowiedź niestety sugerują, że to drugie.

Jeśli ktoś ma ciekawe informacje, to zawsze może do nas napisać, zadzwonić, zadać pytanie na forum, dać "cynk". My zawsze chętnie dowiemy się więcej, sprawdzimy temat, robimy tak praktycznie codziennie od wielu lat w różnych sprawach, na tym polega nasza praca. Ale zawsze fajnie, jak jest to zrobione w normalny, życzliwy sposób.

A wracając do samego przewoźnika. Każda firma, która rozpoczyna działalność na terenie Słubic, może też sama do nas się zgłosić, jeśli zależy jej na klientach i rozpowszechnieniu takiej informacji. Dlaczego my mamy za to odpowiadać i tłumaczyć się, że o czymś nie ma informacji? Reklamować się może każdy, zapraszamy do współpracy.

Akurat w tym przypadku było jak pisaliśmy, sami się dowiedzieliśmy, że firma działa, po tym jak jeden z naszych redakcyjnych kolegów miał okazję korzystać z ich usług. Ale żeby informacja o tej firmie miała sens i była kompletna, to nie wystarczy podać samej suchej informacji o przystanku, tylko musi ona mieć "ręce i nogi", być rzetelna, sprawdzona. Dlatego tak jak podaliśmy w poprzednim poście, będziemy o tym pisać.

REASUMUJĄC: jesteśmy w kontakcie z przedstawicielami Flixbusa i czekamy na więcej informacji od nich na temat kursów ze Słubic i samej usługi.
Ostatnio zmieniany: 05/07/2019 16:53 przez Redakcja Słubice24.pl.

Odp: Flixbus jeździ że Słubic 05/07/2019 20:34 #34539

Szanowna redakcjo
O flixbusie mógłbym się dowiedzieć z ich strony. Lecz jeżeli jesteście słubickim portalem informacyjnym moglibyście choć podać szczątkowe informacje że jednak jeździ. Rozumiem wasze obóżenie tym że zamiast was informować napisałem o tym na forum. Aha zapomniał bym czyli flixbus musi wam zapłacić by o nim informować? Bo ja tak to zrozumiałem .

Odp: Flixbus jeździ że Słubic 05/07/2019 20:51 #34540

Nie jesteśmy oburzeni, lecz jedynie wyjaśniamy.

A co do twojego pytania. Oczywiście, jesteśmy portalem informacyjnym i staramy się o wszystkim co ważnego dzieje się w Słubicach informować. Ale pamiętaj, że takie portale utrzymują się głównie z reklam i bez wpływów z tego tytułu nie mógłbyś czytać codziennie nowych newsów, oglądać zdjęć, itd. Nas nie dotuje i nie utrzymuje żaden urząd, ani polityk.

W sprawie Flixbusa na pewno damy znać niebawem. Pozdrawiamy!

Odp: Flixbus jeździ że Słubic 05/07/2019 21:03 #34541

Wiem że nie jesteście organizacją charytatywną. Ale sama wzmianka i tak by pomogła
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama