Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Cyrk w wieżowcu na Podchorążych 2019/01/12 15:24 #34222

  • agniesia.2005
  • agniesia.2005 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień dobry.
Jestem mieszkanką wymienionego w temacie wieżowca. Zaczęli po Nowym Roku wymieniać u nas podłoża na piętrach, jednak... Większość mieszkańców mieszkających w bocznych częściach klatki ma wstawione drzwi zabezpieczające hol i nasza inteligentna wspólnota uznała, że takim mieszkańcom nie wymienią na tych holach podłóg. Ja się pytam jakim prawem podjęto taką decyzję skoro fundusz remontowy płacimy taki sam jak reszta mieszkańców? A jeżeli jest to nasz problem i mamy sobie to robić na własny koszt to ok... W takim razie ja sobie o tą połowę holu powiększe mieszkanie skoro to mój problem jak ten hol wygląda i koszty remontu odlicze od co miesięcznej składki na fundusz remontowy... Uważam, że jest to bardzo krzywdząca i bezpodstawna decyzja. A tłumaczenie, że my mamy drzwi... Proszę Was.. Ile to mi je otworzyć albo zdemontować na czas remontu? Ciekawe czy jak któryś z inteligentnych członków wspólnoty by mieszkał w tej części bloku to też by taką mądrą decyzję podjęli...
Może ktoś ma pomysł jak można załatwić tą sprawę? Bo jesli teraz tego nie zrobią to nigdy nie zrobią i jak to będzie wyglądało...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Cyrk w wieżowcu na Podchorążych 2019/01/14 10:31 #34225

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Po pierwsze trzeba chodzić na zebrania wspólnoty, bo na takim zebraniu można by było zgłosić swój sprzeciw ewentualnie doprecyzować usługę.
W tym przypadku ustawę przegłosowuje się większością głosów i jak większość chce robić to nie masz nic do powiedzenia.
Najlepiej iść z tym do swojego zarządcy i dogadać się. Może coś jeszcze da się zmienić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1