Słubice: 24 stycznia 2019   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Biedronki w Słubicach
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Biedronki w Słubicach

Biedronki w Słubicach 01/03/2019 20:30 #34185

• Pigwa
  • Stały użytkownik
Czy ktoś wie jak długo będzie taki totalny bałagan w naszych słubickich BIEDRONKACH ???? Towar na półkach pomieszany obsługa nie jest w stanie udzielić informacji gdzie czego szukać ceny nie zgodne z wyłożonym towarem lub brak ceny....trudno z każdym produktem biegać do czytnika.Bylam ostatnio w dwóch sklepach tej sieci w innym mieście i zupełnie inne sklepy.

Odp: Biedronki w Słubicach 01/03/2019 20:35 #34186

• victory79
  • Forumowy mądrala
Rób zakupy w Lidlu albo innym sklepie jaki masz problem?

Odp: Biedronki w Słubicach 01/03/2019 20:46 #34188

• Pigwa
  • Stały użytkownik
Ale ja lubię BIEDRONKI tylko nie lubię takiego bałaganu

Odp: Biedronki w Słubicach 01/11/2019 16:50 #34210

• BW56
  • Początkujący
Zgadza się. Niestety sklepy Biedronka są w Słubicach w strasznym stanie. Bałagan z towarem, przejść się nie da, czytniki cen często nie działają. Pracownicy nie zawsze udzielają pomocy i informują klienta zapytani chociażby o położenie konkretnego produktu. Bywam w Biedronkach w innych częściach Polski i jest zdecydowanie inaczej.
Myślę, że kierownictwo robi i tak co może, ale pewno są zawaleni obowiązkami, jest mało pracowników, duży ruch i tak się to ciągnie. A szkoda, bo Biedronka ma wiele fajnych produktów i mimo wszystko robię tam zakupy. Jest wiele promocji i bardzo dużo produktów w stałych konkurencyjnych cenach.
Mam nadzieję, że z czasem coś zmieni się na korzyść.

Odp: Biedronki w Słubicach 01/13/2019 00:33 #34223

• irka
  • Stały użytkownik
Biedronka w Rzepinie to samo, syf i bałagan. Jednak to jeszcze nic w porównaniu do tego co wyprawiają pracownicy tego sklepu w Rzepinie ( oczywiście nie wszyscy bo część pracuje ciężko i stara się być miłym i uprzejmym oraz pomocnym dla klienta ). Są takie panie, które się zachowują w sposób szokujący. Mają takich klientów, których ot tak sobie nie lubią i sa w stosunku do nich chamskie i niemiłe, i dzieje się to nagminnie. Człowiek czasami przy kasie stoi zszokowany ich zachowaniem i aż nie wie jak się zachować bo musiałby się znizyc do bardzo niskiego poziomu, żeby odpowiedzieć chamstwem na chamstwo!!!!! Brak "dzień dobry", "prosze", do tego foch i naburmuszony głos to jest normą i jeszcze "delikatnym" zachowaniem w stosunku do niektórych klientów. Normalnie hrabiny-kasjerki z Biedronki, "Panie prezes" na kasie rządzą klientami. Zastanawiam sie jak długo jeszcze menager ze Świebodzina odpowiedzialny m.in za Biedronki z okręgu rzepinskiego będzie tolerować taki stan rzeczy twierdząc, ze Rzepin jest trudny bo to mala mieścina itd. A co to mnie obchodzi!!!! To proszę pozwalniac te wszystkie rzepinskie pracownice z fochami do klienta i zatrudnić samych Ukraincow !!!!!! Sa o niebo lepszymi pracownikami w Biedronce niz te polskie hrabiny zatrudnione w Biedronce Rzepin. Ukraińcy są pracowici, uprzejmi, kulturalni i starają się pomoc. Nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem ze strony ukraińskich pracowników w Biedronce Rzepin, natomiast ze strony co niektórych polskich pracownic, jest to nagminne w stosunku do mnie i mało tego trwa to kilka lat. Także albo menager tam zareaguje albo moja cierpliwość i tolerancja się skończy i będę interweniowac na poziomie zarządu Biedronka Polska.
Ostatnio zmieniany: 01/13/2019 00:55 przez irka.

Odp: Biedronki w Słubicach 01/13/2019 22:37 #34224

Może w Rzepinie Ukraińcy są mili i uprzejmy ale w Słubicach biedronkach Ukraińcy znają tylko nie paniemaje

Odp: Biedronki w Słubicach 01/15/2019 12:59 #34227

ja od dawna chodzę tylko do Lidla. Biedronka to porażka na całej linii. Syf i bałagna a jak pytasz o towar to ni panimaju.

jak polacy pracowali to nie bylo takich problemow

teraz wszystko opanowala ukraina i tragedia jest

Odp: Biedronki w Słubicach 01/15/2019 22:34 #34228

• Pigwa
  • Stały użytkownik
Nie mam nic przeciwko pracownikom z Ukrainy ale jeśli pracują w sklepie i mają do czynienia z klientem to myślę ze minimum języka powinni znać. Pamiętam czasy jak polacy jeżdzili kiedyś do pracy za granicę to zawsze był wymagany język ...chociaż w stopniu podstawowym. Są mili pracowici ale to czasem nie wystarcza.

Odp: Biedronki w Słubicach 01/16/2019 11:08 #34229

• ja28rek
  • Jest tu od zawsze
Ja dlatego nie chodzę do biedronek. Jak by pracodawca zaczął płacić normalnie to na pewno by było inaczej. Jaka płaca taka praca.

Odp: Biedronki w Słubicach 01/16/2019 18:01 #34231

Może troche odwagi i proszę bardziej sprecyzowac ktore to z pan sa takie niemile a nie wszystkie pod jedną kreskę. Sadzac po wypowiedzi chyba pani jest z Ukrainy i tak pani źle sie wypowiada o Polakach. Tak się ujawnia nienawiść , pani jest nie uprzejma i upierdliwa wiec wcale sie nie dziwie że jest tak traktowana. Szanujmy ludzi pracy.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.18 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama