Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Potrącenie pieszych - potrzebni świadkowie zdarzenia 2018/11/27 10:14 #34063

  • myzael
  • myzael Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzisiaj o godzinie ok. 06:45 na przejściu dla pieszych przy hotelu Baranowski doszło do potrącenia 2 pieszych przez samochód osobowy (kierująca to kobieta) . Siła uderzenia była dość duża i jednego z poszkodowanych odrzuciło na kilka metrów a błotnik auta został uszkodzony. W pobliżu zdarzenia akurat byli policjanci w nieoznakowym samochodzie Opel Insignia i zatrzymali się i puścili tych pieszych dalej chociaż jeden z nich uskarżał się na silny ból głowy. Nie została wezwana karetka przez policjantów po tym fakcie chociaż poszkodowany przebywa teraz w szpitalu na obserwacji.
Poszukuję świadków zdarzenia i kierowcy wypadku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez myzael.

Odp: Potrącenie pieszych - potrzebni świadkowie zdarzenia 2018/11/27 10:27 #34064

  • clg
  • clg Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Sprawa zgłoszona na Policję w Słubicach, mam nadzieję że sprawca (kobieta) się zgłosi i cała sytuacja się wyjaśni. Szokujące jest to że można być potraconym na przejściu dla pieszych i pozostawiony bez pomocy.
Czekamy na finał tej sprawy, wierzę że policja zrobi wyrzysko żeby rozwiązać tą dziwną sytuację, dla mnie jest to ucieczka z miejsca wypadku oraz nieudzielenie pomocy poszkodowanym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Potrącenie pieszych - potrzebni świadkowie zdarzenia 2018/11/27 18:42 #34067

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Skoro była tam policja i nic nie zrobiła z tym to znaczy że nic poważnego się nie stało a ty szukasz afery koperkowej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Potrącenie pieszych - potrzebni świadkowie zdarzenia 2018/11/28 07:28 #34069

  • clg
  • clg Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak nic się nie stało jeżeli 18 letni chłopak kilka minut po wypadku trafił do szpitala z urazem głowy.
Osoba potrącona na przejściu dla pieszych auto rozbite a świadkowie wypadku mówią że cud że żyje, na to wszystko nadjeżdża patrol i nie wzywa karetki a winną puszcza bezkarnie. W jakim my kraju żyjemy że można być rozjechanym na przejściu dla pieszych a sprawca jest bezkarny.
ja28rek jakby Ciebie to dotyczyło lub twoich bliskich to pewnie byś robił awanturę ale nie tylko koperkową. Jestem bardzo blisko tej sprawy, wiem więcej niż Ty, policja prowadzi postępowanie wiec nie jest tak pięknie jak Ci się wydaje. Szczegółów nie będę opisywał chyba że ty wiesz więcej bo jesteś w kręgu zainteresowanych i bronisz kogoś.
Mam nadzieje, że sprawca zostanie namierzony a sprawa będzie miała swój finał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Potrącenie pieszych - potrzebni świadkowie zdarzenia 2018/11/28 18:08 #34078

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Nie bronię nikogo. Kamery tam są i zapewne namierzą kierowcę. Miejmy nadzieje że piesi nie wtargnęli przed nadjeżdżający pojazd, bo to jeszcze role mogą się odwrócić i winnym może zostać pieszy a nie kierowca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Potrącenie pieszych - potrzebni świadkowie zdarzenia 2018/11/28 19:11 #34080

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Tu więcej informacji. Sprawę będziemy monitorować.

www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...dwie-osoby-i-uciekla

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1