Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Uwaga rowerzyści ! Nowa zabawa nastolatków 2018/09/21 16:46 #33779

  • Rob
  • Rob Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
Dzisiaj 21-09-2018 około godziny 17:40 na ulicy Rzepińskiej na wysokości Folwarcznej dwóch nastolatków na rowerach postawiło się zabawić. Jeden z nich rudowłosy, krótko obcięty i jego kolega z lekką nadwagą. Ich zabawa polega na tym, że jadąc z dużą prędkością na rowerach mijają innego rowerzystę i tuż przed nim oboje naraz głośnym krzykiem chcą go nastraszyć. Dzieje się to na chodniku tuż obok ulicy na której jest dość spory ruch samochodów. Ci dwaj młodzi nie mają na tyle wyobraźni, że takie działanie może doprowadzić do poważnego wypadku, Rowerzysta może się wystraszyć, przewrócić na ulicę pod jadące samochody i nieszczęście gotowe. Ten rudy nastolatek był mocno "uchachany", że udało się jemu i jego koledze mnie wystraszyć. Nie próbowałem ich dogonić, pewno nie dałbym rady, ich szczęście, bo jak bym ich dopadł to bym im wytłumaczył do czego może doprowadzić ten ich debilny pomysł. Na tej ulicy jeździ bardzo dużo rowerzystów a przypuszczam, ze oni nastraszyli już wiele osób w ten sposób. Byli bardzo zadowoleni z siebie. Jeśli ktokolwiek wie kim są ci dwaj nastolatkowie to proszę o info. Ja bardzo chętnie zgłoszę sprawę na Policję bo zwykła perswazja raczej tu nic nie pomoże.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob. Powód: nieodpowiednie słowo

Odp: Uwaga rowerzyści ! Nowa zabawa nastolatków 2018/09/22 08:04 #33783

  • jyd7
  • jyd7 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez jyd7.

Odp: Uwaga rowerzyści ! Nowa zabawa nastolatków 2018/09/22 08:21 #33784

  • Rob
  • Rob Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17

jyd7 napisał: Gdyby kogoś to interesowało lub miał chęć zgłoszenia tego odpowiednim służbom to po opisie tych osób mogę bez najmniejszego cienia wątpliwości powiedzieć iż to prawdopodobnie Kamil P. i Jakub M. Oboje lat 16. Pozdrawiam


Dzięki jyd7. Jednak internet to potężne narzędzie. Jeśli to rzeczywiście Kamil P. i Jakub M. to dajmy szansę rodzicom tych szesnastolatków. Niech się zainteresują swoimi pociechami i porozmawiają z nimi. Na forum wystarczy zwykłe przepraszam i deklaracja, ze ich pociechy zrozumiały swoje głupie, prostackie i niebezpieczne zachowanie. Jeśli to nic nie da, to sprawę zgłosimy na policję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob. Powód: nie podaje sie nazwisk

Odp: Uwaga rowerzyści ! Nowa zabawa nastolatków 2018/09/22 11:12 #33787

  • ziemba28
  • ziemba28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam tu rodzic przepraszam czy można się skontaktować prywatnie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga rowerzyści ! Nowa zabawa nastolatków 2018/09/22 14:21 #33789

  • Rob
  • Rob Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17

ziemba28 napisał: Witam tu rodzic przepraszam czy można się skontaktować prywatnie?


Dzień Dobry, jeśli jest Pan / Pani rodzicem i pisze "przepraszam" to mnie to wystarczy. Sprawy na policje nie będę zgłaszać. Proszę się nie obawiać. Najważniejsze, aby młody chłopak zrozumiał swój błąd. Takie żarty mogą być przyczyną czyjegoś nieszczęścia a tego ci dwaj nastolatkowie z pewnością też nie chcą tylko brakuje im jeszcze wyobraźni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga rowerzyści ! Nowa zabawa nastolatków 2018/09/22 14:30 #33790

  • ziemba28
  • ziemba28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam chłopcy nie zdawali sobie sprawy ze tak pana przestrasza jeszcze raz przepraszam w imieniu oby dwóch

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga rowerzyści ! Nowa zabawa nastolatków 2018/09/22 14:39 #33791

  • Rob
  • Rob Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17

ziemba28 napisał: Witam chłopcy nie zdawali sobie sprawy ze tak pana przestrasza jeszcze raz przepraszam w imieniu oby dwóch


Przeprosiny przyjęte.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1